1428
1411

دوستان من به سختی وقت جراحی گرفتم منتها همیشه قبل از پری لکه بینی دارم و وقت جراحیم هم واسه ۲ روز قبل از پری هست میخوام بدونم میتونم قرص ال دی بخورم و برم چون نمیشه وقت عمل رو تغییر بدم کسایی که این عملو انجام دادن بهم بگین میشه اینکارو انجام بدم؟

هیستروسکوپی منظورتونه؟؟؟

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1390

من انجام دادم نزدیک پریودم بود دکتر هفته بعدش بهم وقت داد با دکترت نمیتونی صحبت کنی ببینی نظرش چیه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
میخواستم اینکارو نکنم میترسم وقت بده واسه یه ماه بعدش

خب ایرادی نداره با دکترت مشورت کنی بهتر چون ماها علمشو نداریم عزیزم خدایی نکرده یه کار اشتباه نکنی به ضررت باشه،البته من هیسترو کردم بقایای جفت مونده بود در اورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40