2726
عنوان

راهکار برای چاقی صورت

237 بازدید | 20 پست

سلام خانمااااا و ففط خانما😒

یه راهی که تجربه کردین نتیجه داده برا تپل مپلی صورت بدین به من تا در عرض یه ماه و نیم تپل شه صورتم😁

خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کوتاه مدت نمیدونم ولی بلند مدت ورزش هوازی مثل پیلاتس. من صورتم خیلی لاغر بود سه ساله میرم پیلاتس هم تپل شده هم خط خنده ام رفته

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
چجوریه؟همونکه سربهوا میشن😐

سر به هوا؟ 

پیلاتس به مجموعه‌ای از تمرینات ورزشی تخصصی اطلاق می‌شود که بر بدن و ذهن فرد تأثیر گذاشته و ضمن بالا بردن قدرت و استقامت تمام اعضای بدن، عمقی‌ترین عضلات بدن را مورد هدف قرار می‌دهد. سرچ کن کلی اطلاعات میگیری

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم

سلام.منم صورتم خیلی لاغر بود هر راه حلی که دیگران می‌گفتند انجام دادم از ژله خوردن، شب زمینی هم آب پز و هم سرخ کرده از زدن قرض ویتامین e به صورتم و موز ناشتا خوردن و خیلی را ه های دیگه وای فایده نداشت.تا اینکه من بخاطر بیماری باید قرض میخوردم و این قرص صبح و شب با آب فراوان باید میخوردم الان ۱۰ روز هست صبح و شب آب خیلی زیاد میخورن و صورتم پر شده.خیلی خوب شده .فقط فقط فقط آب آب آب مخصوصا صبح ناشتا.

2706