2726

رسم و روسوماتمون اصلا مثل هم نیست خیلی نگران و تحت فشارم

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم این جمله ک جدیدا جا افتاده دیگ(ما رسم نداریم)بپیچون 😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

داداشای من کارمندن دامادها هم همینطور همشون زندگی متوسطی دارن داداش کوچیکه ک الهی بمیرم ضعیفه از نظر مالی بعد شوهرم اینا از نظر مالی خوبه وضعشون اینا رسم دارن قبل از عروسی پاگشا دعوت کنن عروس داماد رو هم خانواده درجه 1 و هم 2 بعد کادو طلا ب عروس داماد هم بدن بعد شب عروسی... عروس ک از تالار میاد باید بره درخونه ی باباش 1 چادر مانند هست میندازن رو سر عروس بعد خانواده ی عروس باید پول ب چادرش سنجاق کنن زیر تراول هم نباشه یعنی 10 تومنی 5 تومنی نباشه بعد همین کارو آخر شب خانواده ی داماد میکنن بعد شب عروسی خانواده ی عروس باید ب داماد عین عروس پول بدن تازه همون شبم باید ب عروس کادو طلا بدن پاتختی هم دارن ک باز کادو بعد عروسی هم باز پاگشا باز کادو 

ما اینجوری نیستیم پدر عروس سر عقد ی تیکه طلا میده دیگه کسی کادو نمیده شب عروسی هم کادو میدن وسلام

هر چی بر خلاف رسم شما بود فقط بگو ما رسم نداریم😂

میگن باشه شما نداشته باشین ما رسممون رو انجام میدیم خودشون انجام میدن بعد همممشششش با نامزدم دعوا میکنن و میگن اونا برا تو هیچ ارزشی قائل نشدن

با نامزدت تصمیم گیری کنید و به خونواده ها کاری نداشته باشین

خانواده ها ک خوبه فامیلاشونم تاثیر گذارن ی مرد چقدر میتونه تیکه بشنوه 

عزیزم این جمله ک جدیدا جا افتاده دیگ(ما رسم نداریم)بپیچون 😂😂

میشد ک غصه ایی نداشتم شوهرم از اوناس ک می‌خواد با کل فایل رقابت کنه و بگه من از همه بهترم بعد همش ب من میگه مامانم میگه برات ارزش قائل نشدن پسر عموم دختر شوهر داد چه ها ک نکردن برا دامادشون... 

2706