2726
عنوان

وای بچه ها بیچاره شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 25 پست
تازه اظهار نظری که معلوم نیس چقد به واقعیت نزدیک باشه😓

بعد جالبه بعضی ها موضوع تاپیک غیبته کسی هست سریع درخواست میدن عکس بذار!!! طرف هم میذاره 😳

نمیدونم یا وجدان مرده یا آبروی دیگران انقد بی ارزش شده 

... خدا ببخشه هممونو وگرنه حق الناس بزرگیه عکس کسی و بذاری که خبر نداره و بدگویی کنی، شاید اون فرداش توبه کنه ولی شما همیشه مدیونید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب کسی که عنوان تاپیک شما رو نمیدونه که بره سرچ کنه عکس رو ببینه

خوب اتفاقی عنوانمو بزنه...مثلا در همون حیطه و درباره ی اون موضوع بخواد تو اینترنت چیزی ببینه...یدفه عکسمو هم میبینه...واااای😨😭😭😭😭

خوب اتفاقی عنوانمو بزنه...مثلا در همون حیطه و درباره ی اون موضوع بخواد تو اینترنت چیزی ببینه...یدفه ...

وقیح الان عکستو پخش میکنه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸