2726
عنوان

وای بچه ها بیچاره شدم

625 بازدید | 25 پست

تو یکی از تاپیکام عکس گذاشته بودم پست اول

به نی نی یار گفتم حذف کنه تاپیکمو که عکس تو گوگل پاک شه...تاپیک حذف شده ولی عنوان تاپیک رو میزنم تیترشو با عکس میاره....شوهرم میکشتم...چجوری از گوگل پاک کنم...

نی نی یار رو چجوری صدا بزنم؟

صحبت کنیم ببینم راهی هس..اه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@نی_نی_یار_5      

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

ای بابا

چه بد عزیزم

حالا اعتراف کن عزیزم عکس چیه؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

@نی_نی_یار_3    

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

حالا عنوان تاپیک چیه ماهم ببینیم  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
احتمالا راهی نیس  چرا عکس میذارین  اظهار نظر چهار تا بیکار واقعا چقد حیاتیه که ...

هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.

[QUOTE=92121935]فکر کنم فقط واسه خودت باز میشه یه بار واسه من این اتفاق افتاد ترکیده بود اما واسه خودم باز میشددر جس ...[/QUOTE

الان منو از کجا میشناسی هه😏😂

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 
2706