2733
2739
عنوان

واریکوسل و بارداری

291 بازدید | 25 پست

سلام دوستان

آیا ممکنه کسی شوهرش واریکوسل داشته باشه و باردار بشه؟

و آیا ممکنه بخاطر این واریکوسل مشکلی در جنین پیش بیاد؟

خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه.

اگه نیاز ب عمل باشه که عمل میکنن.. اگه نیاز نباشه دارو میدن اسپرمش یه کم زیاد میشه و سرعتشم میرع بالا..ولی عمل بهتره درکل

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم من شوهرم واریکوسل شدید  داشت و خودم تخمدان پلی کیستیک اقامون که عمل کردن دکتر گفتن احتمالا ۷ماه دیگه عمل نتیجه میده دقیقا سرماه هفتم من باردار شدم البته نمیخوام ته دلتو خالی کنم اصلا معلوم نیست ربط داره یا ن اما بچه م دنیا اومد سه روز بعد از بین رفت دوباره ۴۰روز بعد سزارینم باردار شدم سر دخمل گلی که خدارو هزاران مرتبه شکر تو بغلم لالا کرده الان

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
عزیزم میشه با عمل زودتر نتیجه میده  

شما هک این مشکل رو داشتین؟،؟؟

همسر من گرید دو‌داره ولی ازمایش اسپرمش خوبه،دکتر گفت برو تا ۶ ماه دیگه اگه باردار نشدی بیا

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
عزیزم خیلی ناراحت شدم زود به دنیا اومد؟مشکلش چی بود؟

خانم گل قسمتم نبود و عمرش به دنیا نبود یه مشکل داشت که تو سنوها مشخص نکرده بود البته مشکل ظاهری بود نمیدونم درونی هم مشکل داشت یا نه چون مشخص نشد یه دفعه از اخر ۷تا اخر ۸ رشدش متوقف شد بی دلیل ولی زنده بود امپول ریه رو که زدم  که اگه زودتر مجبور به ختم بارداری شدن ریه ش کامل باشه روز دوم امپولا حرکاتش کم شد رفتم سنو رفتم دکتر گفتن ختم بارداری سز که شدم فهمیدم مشکل ظاهریشو تا سه روزم زنده بود دیگه.... و اما خدای من خیلی بزرگه همچنان هرلحظه شکرگزارشم و عاشق مهربونیاش

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
همسر منم واریکوسل داره دکتر گفت باید حتما عمل بشه رفتیم وقت عمل براش گرفتیم چند روز بعدش بیبی من مثب ...

الهی 

زنده باشن،جنسیتشون چیه،راسته که میگن واریکوسل دخترزایی میاره؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706