2737
2734
عنوان

چ دامنی خوبه برای ...

2052 بازدید | 19 پست

مراسم حنابندونه پسر عمه همسرم.

واسه منی ک سه ساله عروس این خانواده ام.

تمام فامیلای مادرشوهرم و تمام فامیلای پدرشوهرم هستند.

چون هم عروس فامیلشونه هم داماد.

ینی مادوطرفه دعوتیم.😍

با خانواده داماد هم خیلی من و شوهرم و خانواده شوهرم رفت و اومد داریم.

حالا واسه حنابندون میخوام ی لباس تقریبا پوشیده بپوشم ک راحت بشم چون داماد هی میخواد بره و بیاد.

گفتم شومیز دامن مجلسی بپوشم.

شومیز استین دار بادامن فوقش تا زانو و ی ساپورت ک پارو نشون نده..

این موقع ها هم عروس های فامیل خیلی تو چشم اند.

حالا بنظرتون واسه من دامن خمره ای مناسب تره

یا فون 

یا قری(اسمشو نمیدونم)

این خمره ایه

این قرقریه

فونم ک میدونید 

چی مناسبه واسه ی خانومه متاهل.

شومیز مشکی و دامن رو میگم قرمز بردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انداخت چطوره؟

مثلا اگه با سن بزرگ باشه من کلا دامن کوتاه نمیپسندم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
عه؟ با کدوم بلوز؟🤔

شومیز منظورشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
ن لاغرم .ب این عکسه میخورم

اگه سنت زیاد میزنم و میخای سنگین و رنگی باشی دامن خمره ای

اگه اهل شیطونی هستی و ورجه ورجه همون قرقری

اصن باید بری پرو کنی ببینی چی بهت میاد

لاغرم مث همین دختره تو عکس.سیب  و گلابی و اینا نیستم فک کنم خیارم

پس قرقریه بهتره

اگه سنت زیاد میزنم و میخای سنگین و رنگی باشی دامن خمره ای اگه اهل شیطونی هستی و ورجه ورجه همون قرقر ...

خخخ ن اهل ورجه وورجه ام😂خواهر شوهرم مثلا میخواد کت بلند و شلوار بپوشه وای من اصن نمیتونم تصور کنم ادم تو جشنیک بزن برقص داره.کت شلوار یا حتی پیراهن پوشیده بپوشه

سنم هم ۳۰ ولی همه همه همه میگن ۲۵_۲۶ میخوره فوقش

2706