2726

خودتون ثبت نام کردین یا خودشون واریز میکنن؟  شوهر من یارانشو جدا نکرده از اول مادر شوهرم میگیره. این‌ماه اضافی ۴۵ واریز کردن میخوام بدونم واسه نوزاد منه؟ از کجا بفهمم؟

مال ما جدا بود خودشون ریختن

اصلا به رو خودش نمیاره که بیا برا دخترتو بدم به خودت. اعصابمو به هم ریخته. منم میخوام ی کاری کنم کلا قطع کنن حالش جا بیاد. نمیدونم چیکار کنم به کجا بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا به رو خودش نمیاره که بیا برا دخترتو بدم به خودت. اعصابمو به هم ریخته. منم میخوام ی کاری کنم کلا ...

خب به شوهرت بگو جداکنه دیگه توام مال خودتو جدا کن خودتون بگیرین

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2728
به ما تعلق نمیگیره. همسرم دکتره. واسه همین جدا نکرد که قطع نیشه. منم کاریم نشد. اما واسه دخترمو بگیر ...

مگه نمیگی شوهرت دکتره،پس شکر خدا درآمدتون خوبه، بذار ماهی ۹۰ تومن به مادر شوهرت برسه

اصلا به رو خودش نمیاره که بیا برا دخترتو بدم به خودت. اعصابمو به هم ریخته. منم میخوام ی کاری کنم کلا ...

وای عین من .

دخترم ک بدنیا اومد مامانم گفت بخدا شنیدم یارانه بچه هایی ک سرپرستشون هنوز جدا نکرده حسابشو میره به حساب پدربزرگه گفتم نه بابا ولی دیدم مادرشوهرم 7 ماه بعد از تولد دخترم اصلا به روی خودش نمیاورد .رفتیم درخواست واسه جدا کردن دادیم گفت چون مال خودتونو قبل تولد بچه جدا نکردید نمیتونیم ثبت نامش کنیم کارای خودمونو انجام دادن جدا شد ولی من کوتاه نیومدم بابامو فرستادم سازمان هدفمندیه یارانه ها مال دخترمم واریز کردن .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
وای عین من . دخترم ک بدنیا اومد مامانم گفت بخدا شنیدم یارانه بچه هایی ک سرپرستشون هنوز جدا نکرده حس ...

خیلی پروعن. اصلا حلال حروم سرشون نمیشه. خیلی دوسش داشتم اما وقتی فهمیدم پنهون کاری کرده به خاطر ۴۵ تومن ازش بدم‌اومد. از کجا بفهمم اگه جدا کنیم به ما تعلق میگیره یا نه؟

خیلی پروعن. اصلا حلال حروم سرشون نمیشه. خیلی دوسش داشتم اما وقتی فهمیدم پنهون کاری کرده به خاطر ۴۵ ت ...

برو دفتر پلیس 10+ برات توضیح میدن

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥