2733
2734

سلام بارداری پوچ داشتم چن روزه سقط کردم رفتم سونو گفتن خون تو رحمت لخته شده دکتر  بهم قرص متیل ارگونوین داد.. گفت بعد از مصرف این قرص اگر بقایا کامل دفع نشد باید کورتاژ بشی.. الان میخام بدونم کسی هس ک بعد از استفاده این قرص بازم بقایا داشته باشه چیکار کنم کارم ب کورتاژ نکشه خواهش میکنم راهنمایی کنید؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای کورتاژ عجله نکن.‌تا دوتا پریود صبر کن با پریودت دفع میشه ولی برای اینکه دفع بشه دکتر من بهم قرص ال دی داد گفت بخور وقتی قطع کردی شدت پریودت با شدت شروع میشه باعث میشه بقایا هم باهاش کنده شه بیاد بیرون‌ 

الان چند روز از سقطت گذشته؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
هنوز 6 روزه... 

عزیزم فقط پیاده روی کن و دمنوش رازیانه بخور

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

من بقايا  داشتم، دمنوش رازيانه و اينا خوردم و تا پريود صبر كردم دفع شد خدا رو شكر

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2706