2726
عنوان

به نظرتون مردی که...

419 بازدید | 26 پست

مردی که ماهی یک میلیون قسط میده و درحال حاضر چهارمیلیون توحسابش داره و هرماهم حدود یک میلون و خورده ای پول درمیاره خونه ی پدرزنشم نشسته،افطار و سحرم اونجا میخوره،میوه ای خوردوخوراکی هم برای خونه نمیخره،،خسیسه یا نه؟

شوهر یکی از دوستام اینطوریه.

رفتن بیرون بهش گفته یه ساندویچ برام بخر‌،میگه پول ندارم،قسط دارم،بعدش این دوستم خونه داره،یه بچه ی کوچیکم دارن،پدرش هرماه سیصد تومن میده بهش.هروقت ب شوهرش میگه فلان چیز رو بگیر میگه خودت پول داری!

درحالی که کلا بچه وسیله ای بخواد ولباسی چیزی خود دوستم پولشو میده.

میگه چیکار کنم؟برم مشاور؟

اصلا پول نمیده به دوستم.حتی یکم پول نقدم نمیزاره تو خونه ک یه وقت لازم داشت دوستم برداره.

میگه خسته شدم...با اینکه خونه ی پدرخانمشه حتی یه تعارفم نمیکنه ک مثلا چیزی نمیخواید بگیرم یااینا...حالا پدر دوستم شدییییدا ادم خوش خرجیه..چیزی نیست اینا تویخچالشون نباشه..فوری از بچگی هروقت چیزی میخواست پدرش براش میگرفت.حالا این با این روحیه..شوهرشم اونجوری.

واقعا داره تحمل میکنه..خودش میگه اصلا مقایسه نمیکنم پدرم رو باشوهرم،میدونم درامدشونم باهم فرق داره...ولی واااقعا هیچی نمیگیره وقتی ام میگی بگیر،یا میگه بعدا یا میگه پول ندارم و...

کلی دردودل کرد.چی بگم بهش؟به نظرتون بره مشاور؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مقصر دوستته که نشسته تو خونه باباش ازشون پول تو جیبی هم میگیره 

مشخص  هنچین شوهری از اب گل الود ماهی میگیره 

کلا نباید به داماد زیادی سرویس داد بی جشم و رو میشن 

استثنا هم جود نداره 

اینم بگم،این دوستم واقعا ادم قانعیه.تو این گرونی و اینا ..با اینکه پدرش داراست ولی واقعا منطقی و مهربونه.

بیرون بودن گفت برام یه ساندویچ بخر..همینطوری هوس کرده بود.

تازه بچه هم شیر میده.روزه هم میگیره.ولی اصلا شوهرش براش مهم نیست،مثلا یه چیز مقوی بخره براش.

خسیس نیست بلکه بی عار و بی درد هست ...و تقصیر دوستت و خانوادش هست ..مثلا شوهر کرده ...تمام خرج و برجش با خانواده زنش بعد انتطار داره واسش خرجم کنه ...چرا به هر قیمتی بعضیا دختر شوهر میدن آخه 

اینم بگم،این دوستم واقعا ادم قانعیه.تو این گرونی و اینا ..با اینکه پدرش داراست ولی واقعا منطقی و مهر ...

دوست شما قانع نیست اتفاقا یک ویژگی بدی داره که نمیگم 😂😂ولی این اسنش زندگی نیست ..اسمش باج دادنه ..ایشون پول تو جیبی شوهرشم میده اونوقت ساندویچ میخواسته 

مقصر دوستته که نشسته تو خونه باباش ازشون پول تو جیبی هم میگیره  مشخص  هنچین شوهری از اب گ ...

شوهرشم خونه داره.ولی چون درس میخونه خونه اش از خونه پدرش اینا دوره سختشه.

حالا میگه تابستون بریم خونه ی خودمون.به شوهرش گفته.

بزرگترین اشتباهات دوستت اینکه اولا خونه پدرش مونده،دوما پولی که پدرش میده رو شوهرش ازش خبر داره،سوما اجازه میده خانوادش براش خرید کنن پنجما چرا باید خورد و خوراکش خونه پدرش باشه؟؟اینطوری شوهرش یه ادم تن پرور همیشه پرتوقع از خانواده زنش بار میاد بهتره از همین الان یاد بگیرن استقلال مالی داشته باشن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706