عنوان

دلم براش تنگ شده😔

655 بازدید | 38 پست

بچه ها میدونم اشتباهه ولی دلم برای نامزدم خیلی تنگ شده 

یهو همه چی داغون شد چرا😔😢ینی دیگه دوسم نداره

تا میام یکم عاقل شم و منطقی تصمیم بگیرم 

دل لعنتیم تنگ میشه

چرا بهم زدید عزیزم😔

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما خیلی همو دوس داشتیم 

درست مشکلامون زیاد بودن ولی قول داده بودیم تنها نزاریم همو

دلم برا قول و قرارامون تنگ شده 

برای محبتاش

دستاش

خنده هاش 

ادا در اوردناش 

حرص دراوردناش 

حرف های قشنگش 

😭😔😔😔

2728
چرا بهم زدید عزیزم😔

سر ی قضیه چرت و بیخود 

سر ی سوتفاهم یهو گف همه حسم بت خراب شد 

قرار شد دوهفته دورباشیم از جمعه هفته پیش الان ی هفته میگذره خودش خواست دورباشیم دوشنبه خودش پیام داد حالمو پرسید گف دلش تنگ شده بوده ولی سرد...

خیلی دلم تنگ شده واس اون کسی ک عاشقش شدم هرکاری میکنم هیچ کسو نمیتونم توی ذهن و قلبم جایگزینش کنم

عزیزم پس چیشد به اینجا رسیدین 

سر ی چیز مسخره 

یسال پیش باهم ی گپ میرفتیم و هردوتامون لفت دادیم قرار شد هیچوقت نریم گپی اگرم خواستیم بریم بگیم تا باهم بریم ی مدت بود مشکل مالی شدیدی پیدا کرده بود باهام مثل قبل نبود نمیدونم چی شد یهو اومد توی ذهنم ک نکنه باز توی اون گپ باشه رفتم دودقیقه ببینم هست یا ن و سریع لفت دادم دوستش منو دیده بود رفته بود بهش خبر داده بود اونم گف دیکه بت اعتماد ندارم حتما نصف شبام بیدار بودی توی گپا بودی هرکاری کردم باور نکرد

سر ی قضیه چرت و بیخود  سر ی سوتفاهم یهو گف همه حسم بت خراب شد  قرار شد دوهفته دورباشیم ا ...

عزیزم خیلی درکت میکنم چون منم همچین موضویی برام پیش اومده 😔😔

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
تو چیکار کردی؟الان باهاشی؟

گاهی حرف میزنیم اونم سرد

سر ی چیز مسخره  یسال پیش باهم ی گپ میرفتیم و هردوتامون لفت دادیم قرار شد هیچوقت نریم گپی اگرم ...

عزیزم پس تو که تقصیری نداشتی 

خودش حرفتو قبول نکرده 

حالا هم اون باید ناراحت باشه که از دستت داده 

سعی کن کنار بیای و عادت کنی, زندگی تو از نو شروع کن تو ارزشت خیلی بیشتر از ایناست 

2706