2737
2734

اول منابعتو جمع کن بعد هم بشین با سایت الا بخون خیلی خوب تدریس پیکنن

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول منابعتو جمع کن بعد هم بشین با سایت الا بخون خیلی خوب تدریس پیکنن

منابعم کاملا از الاهم ریاضی امینی رادشو نگاه میکنم عالیه به نظرم...دانشجو پزشکی هستی ؟؟کدوم دانشگاه درس میخونی؟؟

منابعم کاملا از الاهم ریاضی امینی رادشو نگاه میکنم عالیه به نظرم...دانشجو پزشکی هستی ؟؟کدوم دانشگاه ...

نه نیستم ولی قبلا با این سایت درس میخوندم خیلی خوب بود

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

در حد مرگ بخون

هر چقدر بخونی بازم کمه

روی هر رتبه و درصدی ک حساب کنی بازم ی سیلی زلزله ای جنگی کوفتی چیزی هست ک تر بزنه ب همه تلاشات

فک کن واسه رتبه ی یک میخوای بخونی

2738

میخواستم امسال کنکور بدم که باردار شدم ولی میخوام باز بخونم برا 99من پزشکی نمی خوام

در حد مرگ بخون هر چقدر بخونی بازم کمه روی هر رتبه و درصدی ک حساب کنی بازم ی سیلی زلزله ای جنگی کوف ...

خودمم یه رتبه دورقمی میخام ..دوس دارم تهران در بیام..ولی خو میدونی خیلیارو میشناسم که تمام وقتشونو کذاشتن پا کنکور باز هیچی در نیومدن..ادم اینارو که میبینه از. زندگی کلا ناامید میشه

سلام عزیزم نمیدونم بامن اشنایی دارین یانه

دانشجوی پزشکی هستم درزمینه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کار میکنم. دوست داشتی تاپیکامو بخون

ادرس کانالمم میزارم برات: @konkurrkadeh

موفق باشی💕