1428
1411

دونفری

1. برا تعبیر خواب حدود زمانی که خواب دید رو باید بگید مهمه...جزییات خواب مهمه ...رنگ های توی خواب مهمه...خواب هاتون رو علنی برای کسی تعبیر نکنید به هزار دلیل ...من دعاگر نیستم فال نمیگیرم و اعتقادی هم ندارم ...برا استخاره اول تحقیق کنید بعد مشورت کنید در اخر اگه بازم تو دوراهی بودید استخاره بزنید چرا که جز خدا از گذشته و حال و اینده انسان ها آگاه نیست قران هدایتگر راه و انذار دهنده است با فال اشتباه نگیرید ممنونم که هستید . برای اولین و دومین و هزارمین بار التماااااااس دعا شما با دهان من گناه نکردید دعاتون در حق من گیراست انشا الله همگی تندرست و عاقبت بخیر و سرشار از خوشبختی باشید . التماس دعا

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

اگه قراره دو نفری باشه یه شب خاص رو براش بساز

لباس شیک بپوش شمع و گل و پروانه و ...

کیک بذار فوت کنه بعد با چاقوش برقص

بعد کیک بخورین و تانگو برقصین و یقیشم بگمممم؟؟؟؟

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟

فقط سه نفری فقط سه نفرتاکید میکنم فقط سه نفری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
اگه قراره دو نفری باشه یه شب خاص رو براش بساز لباس شیک بپوش شمع و گل و پروانه و ... کیک بذار فوت ک ...

😁😁😁تانگو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

3نفری

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1376

خلوت خودتون باشه بهتره ب نظرم

ولی من پارسال هم خودمونی گرفتم.هم یبارم با خونوادها.ولی بیشتر دونفررو پسندید ادم راحتتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا سلامتی تودلیم یصلواتبفرستید لطفا😍💖
1387