2726

سلام شوهرم دو تا ازدواج قبل من داشته و من دختر مجرد بودم که با ایشون ازدواج کردم البته اول که آشنا شدیم نگفتن که ازدواج سوم هس و گفت همسر قبلش بهش خیانت کرده و داره طلاقش میده و فقط یه امضا واسه طلاق مونده اما الان بعد از گذشت نزدیک دو سال از ازدواجمون دیگه کم آوردم خیلی دارم اذیت میشم دائم اسم زندگی قبلش میاره مدام گریه میکنه میگه دلم برای دخترم تنگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا 😐بزن دهنش😐ناراحت بود ازدواج نمیکرد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

بهش میگم مگه من قبل از عقد بهت نگفتم نمیتونم با شرایط تو کنار بیام؟ من گفتم نمیتونم با کسیکه زن و بچه داره زندگی کنم کل خانوادم مخالف بودن اما تو گفتی قول میدم هیچ اسمی از اونا نیارم گفتی اصلا اونا برای من هیچ مهری ندارن.... به خدا گول حرفاشو خوردم

یه بچه بیار که از سرش بیفته ،البته شاید

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
بگو خودتو جمع کن تا ازدواج سومتم به طلاق نرسیده!شما هم چه توقعی داری از مردی که هنوز طلاق نگرفته دنب ...

به من گفت طلاقش داده فقط یه امضا مونده که اونم گفت یه ساعت کار داره کلی برگه و مدرک هم آورد به من و خانوادم نشون داد که الان فهمیدم همشون الکی بوده

وای مگه دخترش رو نمیبینه  چرا طلاق داد ازدواج اولش چرا طلاق داد

برای من جوری تعریف میکرد که میگفتم اونا مقصر بودن آخه کلی مدرک بهم نشون میداد خانوادشم حرفاشو تایید میکردم ولی بعد ازدواج تازه فهمیدم چه اخلاق گندی داره فقط بلده داد بزنه به اون قبلیها کتک هم میزده یه دفعه خواست منو بزنه چنان بلایی سرش آوردم که نشست سرجاش تا الان که جرات نکرده به من چیزی بگه ولی این گریه هاشمی و خاطره تعریف کردناش داره دیوونم میکنه

بهش میگم مگه من قبل از عقد بهت نگفتم نمیتونم با شرایط تو کنار بیام؟ من گفتم نمیتونم با کسیکه زن و بچ ...

ینی میشه آدم‌باور کنه کسی بگه من هیچ محبتی به بچا ام‌ندارم و نخواهم داشت

عزیزم‌تقصیر خودتون بوده نه هیچ کس دبگه، حتی همسرت هم‌مقصر نیست، شما دوست داشتی دروغ بشنوی و دروغ رو باور کنی و با شرایط خیالیت درواقع ازدواج کردی نه واقعیت، و الان هم نمیتونی شکایت و گله کنی، درواقع خودکرده را تدبیر نیست

الان هم‌واقعا این حق رو نداری که یه بچه رو از پدرش و یه پدر رو از دیدن بچه اش محروم کنی، خدا و قانون این حق رو بهت نمیدن.

کاش دخترای جوون یاد میگرفتن بجای ابنکه با خیالات و رویاهایی که درباره طرف دادن ازدواج کنن با واقعیت و حقیقتها روبرو بشن و با عقل تصمیم‌بگیرن، شما به گفته خودت حتی صبر نکردی طرف کاملا از همسرش جدا بشه و بعد زنش بشی

هول بودی مگه شما آخه!!! بزرگترات هبچ راهنماییت نکردن ؟

2706