2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از یک هفته پیش خوردم الان لک دارم نمیدونم چرا😖

طبیعیه وسط سیکل ،خوردن قرص هورمنی خوب نیس همینجوری با قاعده بخوری لک بینی داره اینجوری بخوری دیگ بدتره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
طبیعیه وسط سیکل ،خوردن قرص هورمنی خوب نیس همینجوری با قاعده بخوری لک بینی داره اینجوری بخوری دیگ بدت ...

وای اره پشیمون شدم اصن ولی الان شرایطی نیستم که بیخیالش بشم 😖😖

وای اره پشیمون شدم اصن ولی الان شرایطی نیستم که بیخیالش بشم 😖😖

برا چی میخوای عقب بندازی 

دیگ نخور کیست میگیری هورمنات بهم میریزه داستان میشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

منم اشتباه تو رو کردم فقط سه روز خوردم بخاطرهمون سه روز الان سه ماهه پریودم بهم ریخته.در حالیکه منظم بود.سه تا قرص ال دی این بلا رو میاره خانمهایی که قرص اورزانسی میخورن دیگه چه داغون میکنن رحمشون رو

برا چی میخوای عقب بندازی  دیگ نخور کیست میگیری هورمنات بهم میریزه داستان میشه

خیر سرم از عید پارسال هر وقت خواستم برم مسافرت خورد به پریودم حالا این هفته هم می خوام با شوهرم بریم سفر باز من پریود بودم دیگه لجم گرفت گفتم اینبار قرص میخورم که اینم اینجوری شده حالا