2733
2734

بچه ها من دوازدهم انسانی ام

گرفتن دیپلم واسم خیلی مهمه ولی متاسفانه

روزی که وقت داده بودن واسه امتحان تاریخ بخونم روزه گرفتم ضعف کردم خیلی حالم بد شد😢🤕😭

شبش‌تا صبح خوندم ولی نرسیدم وتوامتحان حساب کردم نمره ام میشه ۷ونیم دیگه آخرش ۸🙁😢

خواهش میکنم کسایی که شرایط تک ماده کردن رو میدونید بگید😣

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تک ماده رو برداشتن

اونقد ازت امتحان میگیرن ک قبول شی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

من زیاد اطلاع ندارم چون خودم بچه زرنگ بودم ولی یکی از دوستام فیزیکشو با تک ماده اورد فک کنم پنج بود نمره اش ولی قبول شد 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
ی سوال از رشتت راضیی؟؟؟

آره خیلی دوسش دارم

حفظیات قوی‌میخواد برای درسایی مثل جامعه شناسی و...

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738
من زیاد اطلاع ندارم چون خودم بچه زرنگ بودم ولی یکی از دوستام فیزیکشو با تک ماده اورد فک کنم پنج بود ...

خیلی نگرانم😢

عزیزم اگه نمره بالای ۷ بشه برات تبصره میزنن ینی کنار نمرت میزنن تک ماده و قبول میشی احتیاجی نی باز ا ...

دیپلم ردی نمیشم😭😭😭؟

حفظ کردنی دوووس داررمم😍

پس حتما برو انسانی

دوست داشتنیه

من اولین اولویتم تجربی بود همههه میگفتن برو تحربی حتی مدیر موقع ثبت نام اول نوشت تجربی ولی من پایه علاقه ام وایسادم

فقط الان ترسم تاریخه😢

2706