1265
1273

دوستای قشنگ سلام. این کفشای خلعتی نامزدمه ک همون موقع عقد و جشن عقد خریدیم یک سال و نیم پیش

بنظرتون از مد افتاده واسه عروسیمون ک چند ماه دیگه اس؟ یا خوبه؟ خیلی دراز نیست؟؟؟ 😂😂😂

آخه اونایی ک جلوش تیز نیست هم خیلی سن بالایی میزنه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا بدون شنیدن^دوستت دارم^ هات جای ترسناکیه💎

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

مگه میشه کفش عروسی واسه داماد نخرین؟🤔

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐

خوبه

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢

کلا قشنگ نیست

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂
1221
شبیه کفشای نقی و ارسطو تو پایتخته 😂 ببخشیدا

آره خیلی درازه تون موقع مد بوووود

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا بدون شنیدن^دوستت دارم^ هات جای ترسناکیه💎

وایی نه خیلی قدیمیه

بزن گوگل کفشای کت شلواری میاره برو مدلاشو بخر

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1226

یکی دیگه بگیر

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
1252