2726

من یه ترفند یاد گرفتم از یه خانومی که آشپز بود خیلی دوست داشتم، آب رو میذاشت بجوشه بعد مرغ ها رو مینداخت توش تا کف کنه و آبش کدر بشه بعد آبکش میکرد در حد 4_5دقیقه جوش یعنی، روی مرغهایه لایه ای جمع میشد اونم دست میکشید میشست بعد مرغ رو میذاشت تو یه آب کم ، تمیز برای پختن با پیاز و فلفل و چمی دونم سیر زنجبیل هر چی که دوست داری. 

ولی باعث میشه یه ذره بوی بد مرغ رو تو غذات نداشته باشی آب مرغ هم شفاف میشه و طعم سبکی داره 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم بعد هرآشپزی گازمو تمیز میکنم,, سعی میکنم کارام تلنبار نشه چون پسرم شیطون وقتمو میگیره,,, ...

گاز من خیلی مزخرفه اصلا دوسش ندارم تمیز بکنی نکنی یکیه

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2728
من یه ترفند یاد گرفتم از یه خانومی که آشپز بود خیلی دوست داشتم، آب رو میذاشت بجوشه بعد مرغ ها رو مین ...

درسته مامان منم همینکارو میکنه میگه کثیفیای مرغ در میاد.راس میگه خیلی کثیفه اون کف

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
من با کف و اسکاچ اول تمیز میکنم.بعد دستمال خیس میکشم.بعد با دستمال جادویی خشک میکنم تمیز میشه.

پروفایلت خودتی؟🤔خیلی آشناس برام 

مائده محمدی؟؟

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
مرسی عزیزم خوب پاک میشه؟ راستی صفحه های هود رو‌مرتب باید در اورد و شست یا با چند منظوره هم‌تمیز میشه

اره پاک میشه البته تند تند پاک کن ک روغنش ضخیم نشه ک سخت بشه تمیز کردنش.من سالی دوبار درمیارم صفحه هاشو.بقیه وقتا هروز یا دوروز یبار ک تمیز کنی تمیز میمونه برات

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706