1596
1578

مثلا من ی مشکلی ک دارم اینه صفحه گازم مشکیه خیلییییی لک میشه هرچی هم پاک کنم تمیز نمیشه بنظرتون با چی تمیز کنم

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

دستمال جادویی 

شیشه اش رو تمیز میکنه ولی خودش رو نه

در درون یک زن ، چهار زن دیگر میتواند باشد ، دخترکی شر و شیطان و بغلی ، دختر نوجوان جسور و مغرور ، زن میانسال مستقل و منظم ، زن مسن غرغرو و اخمو ،اما تمام اینها تنها ب رفتار یک مرد بستگی دارد ک کدام زن پررنگ تر باشد 👌👌👌
1546

میزعسلیتونو با سرکه تمیزکنین پرز نمیگیره

من مخلوط آب وسرکرو ریختم توشیشه پاک کن ازوختی شیشه پاک کنم تموم شده ازون استفاده میکنم😁

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
میزعسلیتونو با سرکه تمیزکنین پرز نمیگیره من مخلوط آب وسرکرو ریختم توشیشه پاک کن ازوختی شیشه پاک کنم ...

بوی سرکه نمیده؟

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من خودم بعد هرآشپزی گازمو تمیز میکنم,,

سعی میکنم کارام تلنبار نشه

چون پسرم شیطون وقتمو میگیره,,,

اگثرا شبا همه کارام و میکنم میخوابم

صبح راحت باشم,,,وقتی ظهر پسرم خوابه شام و تدارک میبینم

بعد هر چایی خوردن کتری قوری و میشورم 

8
من با شستن دیگ میشکل دارم اطرافش مث روغن سوخته میشه با هر چی بگی شستم . سیف . جوش شیرین . سرکه . ولی ...

صابون رو میگن رنده کنید و پشت قابلمه بریزید یکم بمونه بعد سیم بکشی تمیز میشه

خانوما کابینت بغل گاز که خیلی چرب میشه با چی پاک کنیم که ام دی اف اسیب نبینه و تمیزم بشه؟

اول با چند منظوره پاک کن.بعدش با دستمال نمدار بکش روش

خانوما کابینت بغل گاز که خیلی چرب میشه با چی پاک کنیم که ام دی اف اسیب نبینه و تمیزم بشه؟

فک کنم چندمنظوره اتک تمیزش کنه

1537

من یه ترفند یاد گرفتم از یه خانومی که آشپز بود خیلی دوست داشتم، آب رو میذاشت بجوشه بعد مرغ ها رو مینداخت توش تا کف کنه و آبش کدر بشه بعد آبکش میکرد در حد 4_5دقیقه جوش یعنی، روی مرغهایه لایه ای جمع میشد اونم دست میکشید میشست بعد مرغ رو میذاشت تو یه آب کم ، تمیز برای پختن با پیاز و فلفل و چمی دونم سیر زنجبیل هر چی که دوست داری. 

ولی باعث میشه یه ذره بوی بد مرغ رو تو غذات نداشته باشی آب مرغ هم شفاف میشه و طعم سبکی داره 😍

من خودم بعد هرآشپزی گازمو تمیز میکنم,, سعی میکنم کارام تلنبار نشه چون پسرم شیطون وقتمو میگیره,,, ...

گاز من خیلی مزخرفه اصلا دوسش ندارم تمیز بکنی نکنی یکیه

من یه ترفند یاد گرفتم از یه خانومی که آشپز بود خیلی دوست داشتم، آب رو میذاشت بجوشه بعد مرغ ها رو مین ...

درسته مامان منم همینکارو میکنه میگه کثیفیای مرغ در میاد.راس میگه خیلی کثیفه اون کف

1480