2737
2734

زیادبیرون نمیریم یعنی باماشین م یریم کالسکه هم داره حالاموندم بخریم یانه

تعداد رای : 10
نظرسنجی
بخرم
5
50%
نخرم
5
50%
قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

اره بامزه س برا پارک رفتن 

یا خرید از مغازه های نزدیک و یه پیاده روی ه کوتاه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

نه عزیزم اسرافه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بنظرم نخر چون زیاد به کارت نمیاد بعد برای بچه کوچیک میشه که یا بعدا از مد میافته یا کهنه میشه که حتی نمی تونی برای بچه بعدی استفاده کنی 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
بچه رو از چن وقت میشه گذاشت تو کالسکه؟؟

ازاول حالت خوابیده بزارکالسکه رو.بعدتوش تشکشوبزاربزارروش درازبکشه هروقتم تونین بشینه بزاربشینه

از توضیحات خودت مشخصه که میدونی لازمت نمیشه

آره ولی مامانم میگه براتولدش بخرم

2706