1373
1363

سلام دوستای عزیزم اینم تاپیک جدید بی زحمت وزن قد وزن هدف و بگید که لیستو بزارم❤

وزن 64....هدف اول60...هدف دوم 57....هدف سوم 53....هدف نهایی 50😍😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1387

منم هر از گاهی میام سر میزنم البته دیگه رژیم نیستم . تثبیت هستم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

قد 165

وزن55

هدف45

اصلا چاق نیستماااااا اضافه وزنم ندارم وزنم ایده ال اما لاغرتر میدوستم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
قد 165 وزن55 هدف45 اصلا چاق نیستماااااا اضافه وزنم ندارم وزنم ایده ال اما لاغرتر میدوستم

خوشبحالت تو که خیلی خوبی

وزن 64....هدف اول60...هدف دوم 57....هدف سوم 53....هدف نهایی 50😍😍😍😍
1376
قد 165 وزن55 هدف45 اصلا چاق نیستماااااا اضافه وزنم ندارم وزنم ایده ال اما لاغرتر میدوستم

دیگه میشی چوب خشک ک 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
1378
دیگه میشی چوب خشک ک 

نمیدونم خودم عاشق اندام ترکه ای هستم اما شوهرم گفته یه گرم کم کردی سرتو ازدست میدی😀

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1339