2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا مگه آبش چه مشکلی داره؟

ابش کلا شوره اهکم ک نگم دیگه ب حدی خرابه ک اولا اومده بودیم چایی دم کردم انگار ابو گل کردی ریختی تو لیوان انگار نسکافه درست کردی 

ابش کلا شوره اهکم ک نگم دیگه ب حدی خرابه ک اولا اومده بودیم چایی دم کردم انگار ابو گل کردی ریختی تو ...

من رفته بودم خونه دوستم قم. آب آشامیدنی از آب مصرفیش جدا بود و دستگاه تصفیه هم داشتن. شاید باید شما هم مثل اونا اقدام کنید.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

اینجا مستاجریم سه ماه دیگه میریم دوباره کرج . صاحب خونمم گفت تصفیه نمیذاره واسمون . یجا بود کل ابیک میرفت از اونجا اب میاورد الان گفتن بهداشت گیر داده اونجارو قطع کردن موندیم بی اب . از پارک ها و خونه دوست و اشنا تو شهر هایه دیگه میاریم هر از گاهی . اگه نشه اب معدنی میخریم ک نمیصرفه اصلا بخدا . 

دیونه شدیم از اب اینجا . 26قبض اب میدیم اما واسه خوردنمون اسیر ابیم

ن عزیزم برا ماخوبه اب

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738
اینجا مستاجریم سه ماه دیگه میریم دوباره کرج . صاحب خونمم گفت تصفیه نمیذاره واسمون . یجا بود کل ابیک ...

سلام شما هنوز ابیک هستین؟یه سوال داشتم

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا العظیم🌱