2726

دوبار آی یوآی ناموفق داشتم الان هفت روزه که 2تاجنین تازه وباکیفیت انتقال دادم 3تاهم جنین فریزدارم دکترراضی بودازوضیعتم تادیروزم زیردلم تیرمیکشید وکمردردداشتم اماازدیشب انگاراصلاانتقال انجام ندادم خیلی ناراحتم نکنه نگرفته... کسی تجربه داره؟ 

نه ایشالله نه ماه دیگه دوتا نی نی بغلته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ان شالله تو این ماه عزیز موفق باشه و مامان شده باشی

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

به اين چيزها ربط نداره عزيزم

منم امررز روز ١٤ انتقال هستم چند روزه لكه بيني دارم امروزم خونريزي داشتم ديگه قطع شد ولي فكر كنم دارم پريود ميشم. فقط دعا كنيد اين غم رو تحمل كنم

خدايا شكرت🙏🏻

خدا به همه منتظرا بچه صالح و سالم بده😢یدونه ام به من بده

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

منم 10 روزه تو کلینیک میلاد تبریز انجام دادم..دو روزه لکه بینی داشتم و بی بی چکهام مثبت بود ....امروز صبح لکه هام از قهوه ای به خون تازه تبدیل شد رفتم بیمارستان بتا دادم شد 471 و گفتن فعلا باید استراحت کنم نمیشه کاری کرد شما تجربه ای از این لکه هادارين?

2706