2726

سلام دوستای خوبم .این گل گوگولی مگولی رو همسایه مون داده بهم ازش نگهداری کنم تا از شهرستان برمیگرده بهم گفت اگه دوس داری ازش تکثیر کن ولی نمیدونم چجوری راهنمایی میکنین و اسمشو میدونین ؟

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092

به احتمال زیاد کرسولا هست از طریق قلمه میشه. قلمه رو داخل خاک کاکتوس ک حجم عمدش ماسه باشه .ظرف ده رو ریشه میزنه.

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کراسولا خرفه ای

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
به احتمال زیاد کرسولا هست از طریق قلمه میشه. قلمه رو داخل خاک کاکتوس ک حجم عمدش ماسه باشه .ظرف ده رو ...

ممنون عزیزم زدم گوگل اورد دستت درد نکنه ببینم میتونم قلمه بزنم مرسییی

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
ممنون عزیزم زدم گوگل اورد دستت درد نکنه ببینم میتونم قلمه بزنم مرسییی

خواهش می کنم گلم.امیدوارم موفق باشین .😘

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹