2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😄😄😄😄😄😄😄😄😄البته مریض شدن بچه نه ها  بی دلیل گریه کردن بی دلیل بی تابی کردن

اگه  اینجوریه  فرض کن طرف  دوقلو داشته باشه ورشکسته که میشه   مثلا بچه ها جیغ جیغ میکنند مرد خونوداه میگه خانوم یه شونه کامل تخم مرغ بشکون     

2738

اینقدر فاز روشن فکری و قرن 21برندارین چشم زخم دیگ قرن یکو دو سه و 21نمیشناسه همیشه بود و هس تخم مرغ یه چیزیه ک از قدیم ب عنوان از بین بردن چشم زخم استفاده میکردن حالا دیگ شما روشن فکر شدین بقیه خرافاتی

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
یادم میدی

یه تخم مرغ بردار دور سر فرد بچرخون

بعد با مداد یا ذغال اسم افرادی که دیدنش و ممکنه چشم بزنن رو بگو و یه دایره بکش رو تخم مرغ.همه رو بگو حتی اوناییکه دوستتون دارن.برای افرادی که یادت نمیاد بگو شنبه زا و یکشنبه زا تا جمعه زا و براشون دایره بکش

بعد یه سکه بزار سر تخم مرغ

یه تیکه از لباس فردم بگیر دستت و تخم مرغ رو بزار لای اون که اگه شکست بریزه تو لباس

دو طرف تخم مرغ رو عمودی فشار بده و تک تک اسم ها رو ببر تا بشکنه 

به اسم کسی که شکست چشمتون زده

در اخر اون سکه رو صدقه بدین

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
مسخره نکنید من کردم الان در به در دنبال یاد گرفتن تخم مرغ شکستنم

عزیزم کی با تخم مرغ شکوندن مشکلش حل میشه     تربیت بچه ها با مشاور رفتن و یا روی خود کار کردن نه پاک کردن صورت مسعله 

میدونم ممکنه ب نظر خیلیا مسخره بیاد  من ادم خرافاتیی نیستم ولی ب تخم مرغ شکستن اعتقاد دارم ماد ...

وقتی اینکارو میکنه چیزی دیگ نمیگ بغیر از خوندن سوره ها؟ 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2706