2703
2553
عنوان

خانوما بیاین کمک لطفا خواهش

127 بازدید | 26 پست

چند شبه از ترکیب زاج سفید و روغن زیتون و عسل  به صورت تزریقواژینال استفاده میکنم از دیروز یه چیزایی شبیه دستمال کاغذی خیس ازم خارج میشه یعنی چیه مشکلی برام پیش اومده خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کی تجویز کرده بود براتون؟

شاید عفونته داره خارج میشه

خود عسل خالی طبیعی جواب میداد 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2714

عزیزم منم این سوال رو اون سری پرسیدم جوابی نگرفتم من چند وقته مترونیدازول و کپسول اینا برای گوشم میخورم چند وقته خارش گرفتم زیاد نه ها و مثل دستمال کاغذی میاد معذرت میخام موقع نزدیکی هم خیلی بیشتر میاد و درد دارم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
برا عفونت و کیست دکتر طب سنتی دستورشو داد

اگه زیر نظر طب سنتیه حاذقه نگران نباش حتما میکروبی چیزیه 

ولی با دکترت در ارتباط باش از خودش بپرس

اینجا خانوما یه مشت قرصی هستن که دور هم جمع شدن الان میان تو دلتو خالی میکنن😅😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
عسل و روغن طبیعی پیدا نمیشه 

عسل کوهی روازاده عالیه

تهران خیابان  خیابان جمهوری یاسری شمالی خیابان حسین بهزاد 

2706