2703
2553
عنوان

خاطره زایمان طبیعی من😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 61688 بازدید | 1290 پست
انواع ورزشا بیشتر کلاس بارداری میرفتم با ماما م روزای جمعه میرفتیم استخر و اونجا چندتا حرکت رو باه ...

خوب این ورزشا رو از چند هفتگی انجام دادی

و ی سوال دیگه اینکه ماما همراهو مگه از چند هفتگی انتخاب کردی اخه من رفتم گفتن از هفته ۳۵ باید انتخاب کنی زودتر نمیشه

من مشهدم گفتم اگه شما هم مشهدی ماماتو ب منم معرفی کنی 

خوب این ورزشا رو از چند هفتگی انجام دادی و ی سوال دیگه اینکه ماما همراهو مگه از چند هفتگی انتخاب کر ...

ن گلم مشهدی نیستم

عزیزم اگه رفتی امام رضا حتما دعام کن اسمم بیار 😍😍😍خیلی دلم تنگ شده برای حرم

من این ورزشا رو از ۳۰ شروع کردم

من از اول بارداری تحت نظر مامای همراه بودم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی حتما یادت میکنم❤️

فدات بشم

مرسی گلم

اجی هرکمکی چیزی بود من درخدمتم

هرسوالی داشتی ازم بپرس

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2720
سلامت باشی عزیزم مرسی عزیزم افتخار دادی که خوندی ایشاالله روزی تو کنه و به همین زودی من بیام تاپی ...

مرسی ان شاءالله..زن قوی هستی ...

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
فدات بشم مرسی که خوندی ن عزیز دلم اصلا درد نداشت منکه داشتم با شوهرم و بچه حرف میزدم اصلا نفهمیدم ...

مرسی عشقم ایشاالاه کوچولویه عزیزت صحیح سالم باشه در کنار هم خوشبخت باشین واقعااااااا استرسم از بین رف اینو مدیونه تعریفه خوبت از زایمانتم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2714
فدات بشم عزیزم  مرسی گلم لطف داری  چشم حتما والا اجی جون من خیلی ورزش میکردم و کلاس بار ...

ممنون عزیزم،من وحشت خیلی زیادی از زایمان طبیعی دارم و ب همین خاطر ب فکر بچه نبودم ولی واقعا با توصیف شما خیلی خوشم امد،انشالله شاد و پیروز باشید در کنار خانواده

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
مرسی عشقم ایشاالاه کوچولویه عزیزت صحیح سالم باشه در کنار هم خوشبخت باشین واقعااااااا استرسم از بین ر ...

فدات بشم گلم

مرسی عزیزم

خیلی خوشحال شدم از این حرفت

خداروشکر که تونستم از ترست کم کنم

اره والا خداروشکر،،،خدا به نی نی توام سلامتی بده قدمشم واست خیر باشه

فدات بشم گلم

اخ که تا آخر خوندم‌عاشق اون هان گفتنت و گفتمش شدم 🥰🤩🤩🤩 یه سوال چرا مامانت و مادر شوهرت نبودن باه ...

خخخ فدات بشم😄😄

والا دوتاشون بهم گفتن اجازه بده بیایم پیشت گفتمشون ن شوهرم هست  اینجوری راحت ترم ولی مامانم چندساعت اومد پیشم میخواست بمونه گفتمش ن برو زایمان کردم زنگ میزنم بیای

یعنی هنوز نرفته بودم بخش کل خانواده پشت در بودن

از مامانم بگیر تا مادرشوهرم و خواهرشوهرم و...😄😄😄

ممنون عزیزم،من وحشت خیلی زیادی از زایمان طبیعی دارم و ب همین خاطر ب فکر بچه نبودم ولی واقعا با توصیف ...

فدات بشم گلم

هرکمکی چیزی بود درخدمتم

2706