2737
2734
عنوان

خاطره زایمان طبیعی من😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 62037 بازدید | 1290 پست
خداروشکر که هر دو سالم و سلامتید انشالله سالیان سال سایتون بالا سر کوچولوتون باشه خیلی قشنگ بود خو ...

عزیزم یه بار که باهم انلاین شدیم میزارم که بتونم حذف کنم

سلامت باشی عزیزم

خوشحال شدم که خوندید

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم این چیزا زیادی خصوصی هستند که تو این سایتا میگین

من برای مامانایی مینویسم که قراره طبیعی زایمان کنن و از زایمان طبیعی خیلی میترسن میخوام بهشون ارامش بدم که از این چیز ترس و استرس نداشته باشن

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2728
عزیزم باخوندن خاطرت استرس گرفتم مامای همراه یعنی چی

خخخ استرس چرا؟

یعنی از اول تا اخر زایمان کنارته و دیگه نیاز نیس هی پزشکای دیگه بیان معاینه ات کنن و برن

2738
خخخ استرس چرا؟ یعنی از اول تا اخر زایمان کنارته و دیگه نیاز نیس هی پزشکای دیگه بیان معاینه ات کنن و ...

چجوری باید پیدا کنم مامای همراه هزینش چقده همه بیمارستانا میزارن ماما کنارت باشه

چجوری باید پیدا کنم مامای همراه هزینش چقده همه بیمارستانا میزارن ماما کنارت باشه

من از اول بارداری تحت نظر ایشون بودم برای همین اطلاع ندارم چجوری باید بگیری

خیر فقط بیمارستانایی که خود ماما قرار داد داره اونجا میتونی زایمان کنی

اها مرسی گلم ببخشید اذیتت کردم شما کجایی هستی

ن عزیزم خواهش میکنم شما کجایی هستید؟

2706