2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم تو قالب یخ های که میخوای توی شربت بزاری طرح دار یا گل بزار یا نعناع بزار فریزر یخ ببنده مثلا توی چای ها غنچه بزار یا دمنوش هم تعارف کنید یا مثل یه نوع شیرینی خونگی هم خودت درست کن بزار میوه رو تزیین کن 

2738
خانواده شوهرش وضعیت مالیشون عالیه نمیخواهیم کم بیاریم خیلی دوست داریم همه چی اوکی باشه کممممممممک

گز با درصد پسته بالا

آجیل :) پسته ، فندوق، بادوم هندی، بادوم، مغز گردو اندکی هم تخمه:))

از نظر مالی اختلاف طبقاتی دارین؟ اگر اره فکر اینده رو هم باید بکنین و فقط مربوط به شب خواستگاری نمیشه. بالاخره دو روز دیگه بخوان عروسی انچنانی بگیرن از شما هم درخواست جشن نامزدی درجه یک دارن.

خونه بالا شهر یا متراژ بالا بدن انتظار جهیزیه سنگین دارن

یه جورایی بهتره همونی که هستین رو نشون بدین که بعدا تو معذورات قرار نگیرین

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

نمیدونم ولی اگه جلسه اول هست خیلی اغراق نکنین تو پذیرایی که فکر کنن چه خبره و  ببخشید اینجور میگم دختر مونده رو دستتون

اخه من یکیو میشناسم وقتی برا دخترش خواستگار میاد خودکشی میکنه از کار و تزیین و.... مثلا گل طبیعی میخره تو خونه کل راهرویی که به پذیرایی میخوره رو گل میچینه ! یا یه نوشیدنیهایی درست میکنه بیا و بببین به نظرم درست نیس

2706