2737
2734
عنوان

فضله در برنج مهماني

276 بازدید | 19 پست

سلام

امشب ١٥ نفر مهمون دارم شام كشيدم همه خورديم بعد سفره جمع كرديم داشتم برنجو از ديس ميريختم تو قابلمه توش يه چيز سياه اندازه يه عدس ديدم 😰

به كسي نگفتم 

يه عالمه برنج گذاشتم مهمونام سحر مي مونن همينجا يه سرياشونم روزه نميگيرن ناهار مي خورن حالا چيكار كنم!!!؟؟؟

شنيدم ميگن لازم نيست به مهمونا بگيم فضله تو برنج هست فقط خودم ديگه نبايد بخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن من خوندم اگه ب کسی بدیم اون مطلع نیست و گناهی هم نکرده اما میزبان اگر مطلع باشه گناه تمام اون ادمها ب پای ایشون نوشته میشه

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2728

از دوباره برنج بذار به نظرم. موقع افطار نمیدونستی ولی الان که میدونی برنجت نجسه درست نیس مهمونات بخورنش

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2738
از كجا مطمئن بشم؟

تو نت سرچ کن ببین همین شکلی بود یا نه

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706