2726

خانوما به نظرتون زندگي با يه پزشك سخته يا آسون؟

خودتون يا اطرافيان اگه تجربه دارين بگين بهم لطفا

خودتون باشين به خاطر چه چيزايي قبول ميكنين يا جواب منفي ميدين؟(يه توضيح بدم كه طرف من دانشجوي پزشكيه و ترم هاي اخره تقريبا ،خونوادش ساكن شهرستان هستن،لرستان،خودش و برادرش تهران هستن،از نظر سطح خونوادگي خب خيلي تفاوت داريم ولي خودش خيلي ادم با شخصيتي هست و توي اين يك سال كع ميشناسنش به نظرم اخلاقش خوبه هرچند شناختم كامل نيست 

ولي نميدونم ميشه با تفاوت خونواده ها كنار اومد يا نه؟و جدا از اون خودم هم تقريبا دوستش دارم و دوست دارم كنارم باشه ولي از تفاوت خونواده ها يه مقدار ميترسم البته خودش زياد رابطه نداره با خونوادش ولي به هر حال خب خونوادش هستن نميشه كه نباشن و منم واسش احترام قائل هستم فقط نگران تفاوت فرهنگي ام و از اون طرف نميدونم زندگي با يه پزشك چه سختي هايي داره حتي الان كه دانشجو هست مدام وقتش پره،منظورم از تفاوت خانوادگي اينه ك خب اونا توي يكي از شهر هاي كوچيك لرستان هستن و با ما خيلي فرق دارن و اينكه به لحاظ مالي هم باز تفاوت داريم،،،البته اينا زياد هم واسم مهم نيست ولي دوست دارم تجربه ي مشابهي اگه دارين نظرتونو بگين بهم

در اصل بيشتر ميخوام بدونم زندگي با يه پزشك چه شكليه؟؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم تر از هر چیزی هم سطح بودن فرهنگ دوطرفه. با تفاوت فرهنگی اصلاااااااااااا نمیشه کنار اومد.خیلیا تو همین سایت هستن که بخاطر تفاوت فرهنگی خانواده ها زندگیاشون داغون شده

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728

خودت تحصیلاتت چیه؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
ببین هر قوم اخلاق و خصوصیات خودشون رو دارند  مطمین بشو واقعا میتونی با این شرایط کنار بیایی

خب خيلي ازشون فاصله دارم چه جوري بفهمم اونا چه خصوصياتي دارن ادم تا باهاشون معاشرت نكنه كه نميفهمه

خیلی سخته تا خودتو با شرایطو کرشو و اخلاقش وقف بدی پوستت کنده شده .

شوهرم پزشکه .

البته مطب نداره بیمارستانه .

شیفتهاش .سختیکارش .اخلاقش .دیدش نسبت به زندگی 

و از همه مهمتر رژیم غذایش .

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
مثلن که چی تو شهری اونا دهاتی اون دکتر احمقه بیاد تورو بگیره از الان طاقچه بالا میزاری .لرا بی نظیرن ...

منظور من اين نبود😐گفتم كه خودم مشكلي ندارم نگران اينده و تفاوت ها هستم

یکی از همکلاسی های من همسرش پزشک بود ١٢ سال از زندگی مشترکشون میگذشت و میگفت هنوز مطمےن نیستم که بخوام بچه دار شم.البته حرفشو درک نمیکنم .و جدایی از شغل تو هر رده و شغلی خوب و بد هست

ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪

من و شوهرم گیلک و لریم زندگی با لرها واقعا سخته .عموما آدمای متعصبی هستن شوهر منم اوایل آشنایی خیلی به دلم نشست گول خوردم و بعد از ازدواج فهمیدم چقدر اشتباه کردم البتع من کاملا احساسی جواب دادم به نظرم بهتره خانواده ها با هم رفت و آمد کنن تا بهتر بشناسی خودش و خانوادش رو

2706