2726

به شیر خشک عادت کرده

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتباه کردی 

چه اشتباهی کردم😕😕

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اینو خودشم میدونه راهکار میخاد

راهکار نداره دختر عموی منم همینجوری شد دیگه شیر مادرشو نخورد هرکاری کردن😕😕

مامان منم همین کارو کرده   خیلی پشیمونه  هیچ چیزی جای شیر مادر رو  نمیگیره  خاصیتی که شیر مادر روی مغز بچه میزاره هیچ چیز دیگه نمیزاره  حتما  از هر راهی شده شیر خودتو بهش بده  یه کیلیپ دیدم پستان مادر دهن بچه بود  از بالا شیر خشک  یک قطره چکوند روی سینش میرفت دهن بچه  یعنی بچه رو اینجوری  گولش میزد که سینشو بگیره

مامان منم همین کارو کرده   خیلی پشیمونه  هیچ چیزی جای شیر مادر رو  نمیگیره  خاصی ...

کی همچین حرفی زده شیر مادر زمانی خوب بود که چیزا هورمونی نبودن ضمنن شیر مادر واسه اینکه ب اندازه کافی مقوی و مغزی باشه باید تغذیه مادر خیلی خوب باشه و حداقل در طول هفته دو بار گوشت بتونه بخوره ولی شیر خشک هم آهن داره هم همه نوع ویتامینی توش هست تازه دو سه نفر از بچه های فامیل ما شیر خشکی بودن که الان جز نوابغ کشورن

Live the moment now✌