2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن،منم ترسیدمو نزدم بهش،چون بچمم شیر میدادم،شوهرم نزاشت اسپری بزنم،اخه بچم اذیت میشد،از عطاری پودر زاج گرفتم،گزاشتم تو ی شیشه تو حمام قبل اینکه بیام بیرون تا بدنم خیسه میکشم زیر بغلم،خیلییییی راضیم

میگن،منم ترسیدمو نزدم بهش،چون بچمم شیر میدادم،شوهرم نزاشت اسپری بزنم،اخه بچم اذیت میشد،از عطاری پودر ...

پودر زاج استفاده کردم حس کردم تیره میکنه . البته برا خواهرم اینطور نبود من پوستم حساسه .

2738
پودر زاج استفاده کردم حس کردم تیره میکنه . البته برا خواهرم اینطور نبود من پوستم حساسه .

ن منم تیره نکرد،اتفاقا از خشک شدنو زرد شدن لباسامم راحت شدم،چی بود اسپری،ماهی دوتا نیوا میگرفتم،دوش اسپری😆

ن منم تیره نکرد،اتفاقا از خشک شدنو زرد شدن لباسامم راحت شدم،چی بود اسپری،ماهی دوتا نیوا میگرفتم،دوش ...

من رکسانا میزنم . جنوب هستم . مثلا بعد حمام بزنم تا حمام بعدی اوکیه .ولی اگه برم بیرون ۲۴ ساعتو جواب میده .زرد و سیاه هم نمیشد 

کلا تو سایت نوشتن برا بچه هم سرطان زاس و ممنوعه و این حرفا

نشنیدم تاحالا ولی شنیدم اگه بچه دهنش کنه مضره ولی ما چند ساله واسه بچها استفاده میکنیم 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖