2703
2553

تولد دخترمه میخام ژله درست کردم

عکس قالبام رو هم میزارم

و عکس پودرهای ژله

میخام بدونم چقد باید پودر حل کنم واس قالب حلزونی ....مثلا از هر پودر چند قاشق

نمیدونم اسم این قالب چیه😊

این قالب حلزونیه

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   

تو پودرا رو تو یه ظرف دیگه حل کن بریز تو این قالبا

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینم عکس پودرهای ژله

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   

خریدی؟؟؟

مباااارکت باشه

چ خوشگلن..

چقد خونتون دنجه😍😍😍😍😍

تولد دخترتم مبارک

ی برنامه ژله دانلود کن از بازار

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2714
اولیه حبابیه  جالب میشه

چ شکلی باید توشونو پر کنم😓

وقتی مخلوط ژله رو درست کردی بریز تو مخلوط کن ژلت کفدار میشه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

از هر پودر چند قاشق چیه کل بسته ژله رو بریز یک لیوان و نصفی اب داغ بریز تا شفاف تر و سفت تر بشه اب یخ کدر میکنه میتونی یه لیوان اب جوش و یه بستنی لیوانی وانیلی بزنی تو ژله تا ژله بستنی بشه قالبتم چرب کن قشنگ بعد مایع ژله رو بریز بذار تو فریزر همش چک کن که یخ نزنه میتونی چند تا طعم درست کنی لایه لایه رنگی بریزی 

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
چ شکلی باید توشونو پر کنم😓

اول یکی از ژله هاتو درست کن وقتی سرد شد توش دوقاشق بستنی بریز تا قالب وقتی بست ی رنگ دیگه درست کن

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2706