2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از ته دل نادم باشی و تکرار نکنی هم کافیه خدا خودش هر احساس ما رو تمام و کمال میدونا

ي سري پارسال قسم خوردم بعد گفتم خدايا بلخش تكرار نميشه ولي امروز متاسفانه تكرار شد خيلي دارم ميترسم 

ي سري پارسال قسم خوردم بعد گفتم خدايا بلخش تكرار نميشه ولي امروز متاسفانه تكرار شد خيلي دارم ميترسم& ...

توبه کنی خدا میپذیره قسم ات مربوط به خودته؟ یا مثلا در حق ی ادم دیگه ؟ توبه کن و دیگه تکرار نکن 

توبه کنی خدا میپذیره قسم ات مربوط به خودته؟ یا مثلا در حق ی ادم دیگه ؟ اگه مربوط به خودته توبه کن و ...

قسم خوردم واس شوهرم گفتم فلان كارو بكني منم فلان كارو ميكنم اون كارشو كرد ولي من نه قسمم دروغ شد چيكار كنم ابجي 

قسم خوردم واس شوهرم گفتم فلان كارو بكني منم فلان كارو ميكنم اون كارشو كرد ولي من نه قسمم دروغ شد چيك ...

عزیزم دقیقا نمیدونم چیه شرایط ات . ی قسمی خوردی که شوهرت بفهمه ناجور میشه؟ یا نه اگه بفهمه مشکلی نیست؟

2738
عزیزم دقیقا نمیدونم چیه شرایط ات . ی قسمی خوردی که شوهرت بفهمه ناجور میشه؟ یا نه اگه بفهمه مشکلی نیس ...

عزيزم منو شوهرم بحثمون شد خواست بره از خونه منم قسم خوردم گفتم اگه رفتي فلان كارو ميكنم اون رفت ولي من كاري نكردم قسمم دروغ ميشه ديگه