1265
1292
عنوان

پرسیدم تو خونه از تنهایی

137 بازدید | 17 پست

امروز شوهرم تعطیل بود قرار بود بریم تهران ملاقات خواهرش مامانش گفت نرید ما هم فردا باهاتون بیایم و بریم خونه اون یکی دخترم 

امروزم از صب رفته دنبال دکتر و دارو مادرپدرش خب اشکالی نداره تا اینجا ولی الان اومد خونه بازم رفت بیرون گفتم کجا گفت میخوام ماشین داداشمو ببرم تعمیرگاه 

شب هم خونه دختر داییش دعوتیم 

روزای کارش هم تا 6سرکاره ولی 9میاد خونه تعطیلاتش هم که باخانواده و کارای خانوادش 

اعتراض هم نمیتونم کنم 

راستی اینم بگم من از ادرارم خون میاد و بیشترش قهوه ای تیره هست و کلیه هم دو سه بار درد گرفته ولی عین خیالش نیس تنها هم نمیتونم برم دکتر چون بچم 4ماهشه خودش هم که نیس نگهش داره من خودم برم ببینید در این حد نامرده

همسر منم همینجوریه عزیزم. دل کندم ازش. روی پای خودت وایستا و فکر کن اصلا وجود نداره.

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘فقط و فقط و فقط یک چیز میتونه من رو زنده کنه... تولد و سلامتی دخترم ان شاءالله

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279

خدا به دادت برسه خواهر😔😔😔نمیدونم اینجور مردا دیگه چرا زن میگیرن آخه. برن بچسبن به خونوادشون و نوکری اونا رو بکنن دیگه.

الان بخوای اعتراض کنی تو میشی آدم بده و اینکه داری یه پسرو از ننه باباش جدا میکنی

من شرایطی شبیه شرایط تو رو گذروندم و الان شکر خدا یکم بهتر و قابل تحمل تر شده ولی مادر شوهرم همش میخواد پسرش کنارش باشه و بهشون سرویس بده،اگرم بگم منم حقی دارم تو این زندگی داد و هوار و نفرینش میره تا ناکجا

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
خدا به دادت برسه خواهر😔😔😔نمیدونم اینجور مردا دیگه چرا زن میگیرن آخه. برن بچسبن به خونوادشون و نوک ...

مادرش اول گفت امشب بریم گفتم دخترم فقط تو گهواره میخوابه گفت باشه فردا صبح بریم گفتم نمیتونم بچه از صب تا غروب نخوابه اذیت میشه بعدش رفتن شوهرم رفت پیش مادرش زنگ زد گفت فردا بریم دیگه بهش گفتم که دخترمون نخوابه اذیتم میکنه یکسره درحالت عادی گریه میکنه چ برسه به اینکه بدخواب بشه ما امروز بریم فردا خودشون برن ناتوان که نیستن ولی گوش نکردن

خدا به دادت برسه خواهر😔😔😔نمیدونم اینجور مردا دیگه چرا زن میگیرن آخه. برن بچسبن به خونوادشون و نوک ...

ای بابا شوهر منکه بارها گفته مادرش اصلا دوست نداشته پسرش زن بگیره و میخواسته پسرش پیش خودش باشه و کاراشو بکنه. والا من موندم اینا که خودشون شوهر دارن چرا اینقدر وابسته پسرای بزرگشون میشن و تا زندگی بچشون رو از هم نپاشن ول کن نیستن! 

والا یکم از خودشون شعور و احترام نشون بدن، خوده عروس با کمال میل خدمتشون رو میکنه... اینا انگار نوکر بی جیره و مواجب میخوان که هر جور توهین و بی احترامی بهش بکنن صداش هم در نیاد... والااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘فقط و فقط و فقط یک چیز میتونه من رو زنده کنه... تولد و سلامتی دخترم ان شاءالله
وابسته نباشین مستقل باشین یه کم اصلا این توقع رو از بین ببرین تو خودتون که باید کسی شمارو دکتر  ...

عزیزم من برم دکتر حتما سونو مینویسه با بچه ۴ماهه چجوری دکتر برم و سونو بدم اونم بچه لجباز 

خودشم نیس که نگه داره وگرنه چلاق نیستم خودم میتونم برم

1323
ای بابا شوهر منکه بارها گفته مادرش اصلا دوست نداشته پسرش زن بگیره و میخواسته پسرش پیش خودش باشه و کا ...

شوهر من آخریه هر کس هر کاری داشته باشد باشه با اینه 

تعطیلات عید گفت شمال نریم بمونم جای داداشم زنش زایمان داره 

آخر فروردین بریم اونم که عروسی دوستش بود

گفت خرداد میبرمت الان هم خواهر بزرگش گفت پس تعطیلات بریم ییلاق مامان 

اونجا شوهرم چیزی نگفت ولی دیشب تو ماشین بهم گفت پول ندارم بریم پس تیر ماه بریم 

مادرش اول گفت امشب بریم گفتم دخترم فقط تو گهواره میخوابه گفت باشه فردا صبح بریم گفتم نمیتونم بچه از ...

میدونم عزیزم،اینم یه جور دخالت و سربار بودنه که با وجود توانایی خودشون میخوان زحمتش بیوفته گردن یه خونواده دیگه

میدونم چی میگی،ما هم تا الان کلی از نظم و برنامه های زندگیمونو به خاطر راحتی مادرشوهرم اینا تغییر دادیم ولی تبدیل به وظیفه شده برامون. انگار دیگه از خودمون اختیار نداریم که چیکار کنیم و کی کجا بریم اول باید با اونا هماهنگ کنیم

کی گفت شما چلاقی؟ 😲😲😲چرا این قدر با جبهه خرف میزنن همه موندم 😲😲😲😲

عصبانی و خسته ام ببخشید 

بخاریا وسط حیاطه 

میز آرایش باید جا به جا بشه اینا کار مرداست 

که مرد خونه ما نیست 

میدونم عزیزم،اینم یه جور دخالت و سربار بودنه که با وجود توانایی خودشون میخوان زحمتش بیوفته گردن یه خ ...

با خنده و دل و جونم حرف میزنه بخدا به سرم زده نرم اصلا میگم زشته نرم ملاقات انتظار دارن دیگه

1267
ای بابا شوهر منکه بارها گفته مادرش اصلا دوست نداشته پسرش زن بگیره و میخواسته پسرش پیش خودش باشه و کا ...

مادر سوهر منم بعد اومد من تازه یادش افتاده که پسری هم داشته و الان محبت مادرانش گل کرده و بارها به شوهرم گفته تو زنتو بیشتر از من دوس داری😐😐😐😐بعد ازدواج ما این مادر شوهره چنان وابستگی عمیقی از خودش نسبت به پسرش نشون میده که بیا و ببین در حالی که همسر خودش میگه دوران مجردیش اینطور نبوده و بار ها شده اینو تنها بذارن و چند روز برن مسافرت ولی الان محاله یه روز پسرشو نبینه سکته میکنه

مادر سوهر منم بعد اومد من تازه یادش افتاده که پسری هم داشته و الان محبت مادرانش گل کرده و بارها به ش ...

خدا همه مادرشوهرا رو شفا بده. آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عصبانی و خسته ام ببخشید  بخاریا وسط حیاطه  میز آرایش باید جا به جا بشه اینا کار مرداست&n ...

اوکی عزیزم ایشالا درست میشه ولی شما هم نزار ازت سواستفاده بشه بالاخره خودت مهم تری بجه رو بزار خونه ننه‌ش بزو دکتر هرچقدرم بجه بد قلقی باشه نوه اونام هست حق داری یه ساعت بزاریش خونه پدر بزرگش به درد خودت برسی این قدر ملاحضه نکن بیست سال دیگه میگی اشتباه کردم از خودم زدم واسه شوهر و بچه هرچیزی جای خودش