2737
2734
عنوان

گم شدن دختر بچه

260 بازدید | 30 پست

کیا دیشب برنامه اختاریه رو دیدن ؟نظرتون چیه واقعا چرا مرده دختره رو نگه داشته بود تحویل پلیس نداده بود ؟ اخرم نفهمیدم چرا موهاشو رنگ کرده بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من صبح تکرارشو دیدم واله میگفت زنش عاشق موی بور بود به خاطر همین سر بچه رو رنگ کردیم.مردم چه پرون واله.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
نه

بعد یه زن و مردی بچرو پیدا کرده بودن میگفت مثل بچه خودمون نگهش  داشتیم و بهش محبت میکردیم ولی به پلیس نگفتن خودشونم بچه داشتن موهای دخترره رو هم با رنگ بور کرده بودن حالا هنوز پدر و مادر بچهه رضایت نداده بودن که مجازات کنن یا نه خیلی عجیب بود

من دو سه روز پیش یه موردی دیدم واقعا هنگ کردم بعضی از پدر مادر چقدررر میتونن بی مسئولیت باشن اخه 

با همسرم داشتیم میرفتیم خونه پدرشوهرم یدفعه ای یه دختر بچه بخدا بزور راه میرفت خییییلی کوچولو بود اومد جلو ماشین شوهرم زد رو ترمز یکم وایستادیم ببینیم کجا داره میره دیدیم هیچکس نیست ظهر بود پیاده شدم بچه رو گرفتم بغلم گفتم خونتون کجاست اصلا به حرف نیفتاده بود نمیتونست حرف بزنه! اینور اونورو نگا کردم یا اقایی جلو مغازش بود گفتم اینو میشناسی یکم نگاش کرد گفت شبیه بچه همسایه ماست دادم به اون بنده خدا مغازشو بست برد بچه رو تحویل بده

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
من صبح تکرارشو دیدم واله میگفت زنش عاشق موی بور بود به خاطر همین سر بچه رو رنگ کردیم.مردم چه پرون وا ...

منم صبح دیدم اره خیلی عجیب بووود کلیم که تو شبکه هدی اجتماعی عکس بچرو گذاشته بودن که گم شده تازه

من صبح تکرارشو دیدم واله میگفت زنش عاشق موی بور بود به خاطر همین سر بچه رو رنگ کردیم.مردم چه پرون وا ...

اخه زنه مگه اسباب بازی پیدا کرده بوده چرا سر بچه خودشو رنگ نزده این که عاشق بچه بور بوده

2706