2737
2734
عنوان

مصرف قرص روكين،كمكم كنييييييد😭😭

104 بازدید | 20 پست

من یه کیست ۳سانتی تو تخمدان سمت راستم دارم ک رفتم دکتر قرص روکین داد طریق مصرفشو بهم‌گفت اما یادم‌رفت فکر کنم گفت هرشب یه دونه از روز اول پریود میخوری تا روز هفتم یه هفته نخور بعد دولاره بخور هرشب؟؟؟بعد گفت تا روز ۲۱ پریود بخور،روز ۲۱  پریودیعنی چی؟؟؟همینه طریقه مصرفش؟؟؟بگید تو‌رو‌خدا 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
از روز پنجم پریودی میخوری تا ۳ روز مونده به پریود بعدی

اخه ب من گفت روز اول بخور،شما کیست داشتین؟؟؟روکین مصرف کردین؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا...دستورش که اینطوری نیست..اینطوری کل نظم قاعدگیت میریزه به هم..منم مشکل شما رو دارم دقیقا دارم روکین مصرف میکنم...با این دستور از شب پنج قاعدگی هرشب یه دونه تا بسته تموم بشه وقاعدگی شروع بشه بسته بعدی هم دوباره از شب پنج قاعدگی به بعد..

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2728
واااا...دستورش که اینطوری نیست..اینطوری کل نظم قاعدگیت میریزه به هم..منم مشکل شما رو دارم دقیقا دارم ...

شما قبل از پریود مصرف میکنی؟؟؟ب من گفت پریود ک‌شدی از روز اول بخور تا روز ۲۱ پریود 

شما قبل از پریود مصرف میکنی؟؟؟ب من گفت پریود ک‌شدی از روز اول بخور تا روز ۲۱ پریود 

والا من چون تازه از پریودیم گذشته بود

همون روز که قرص داد شروع کردم به خوردن تا پریودی بعدی 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
والا من چون تازه از پریودیم گذشته بود  همون روز که قرص داد شروع کردم به خوردن تا پریودی بعدی&n ...

یعنی منم باید تا پریود بعدی بخورم؟؟؟۲بسته داده

2738

پنج روز که از قاعدگی گذشت شروع کن به خوردن قرصت شبی یکی بیست ویه دونه قرصت که تموم شد صبر میکنی تا پریود بشی بعد از روز پنجم قاعدگی دوباره شبی یکی میخوری...

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
پنج روز که از قاعدگی گذشت شروع کن به خوردن قرصت شبی یکی بیست ویه دونه قرصت که تموم شد صبر میکنی تا پ ...

اهااان یعنی تا ۲۱ روز باید بخورم؟؟؟

یعنی منم باید تا پریود بعدی بخورم؟؟؟۲بسته داده

به من گفت صبر کن تا پریود بشی بعد از روز پنج مصرف قرصت روشروع کن تا دچار بی نظمی نشه دوره هات

یه بسته رو الان شروع کن بخور تا وقتی پریود شدی  بسته بعدی هم دوباره بعد از پریود شروع کن بخور

قبل پریودم بهم‌قرص داده بود ولی نخوردم امروز پریود شدم چیکار کنم الان؟؟؟بخورم یا صبر کنم تا پریود بعدی؟؟؟؟

قبل پریودم بهم‌قرص داده بود ولی نخوردم امروز پریود شدم چیکار کنم الان؟؟؟بخورم یا صبر کنم تا پریود بع ...

اگه امروز پریود شدی که نه نخور 

۴ روز دیگه شروع کن بخور

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
اهااان یعنی تا ۲۱ روز باید بخورم؟؟؟

اره دیگه .خودبسته ۲۱دونه قرص داره برای بیست ویک شب.بعلاوه اون پنج روز قاعدگی میشه ۲۶روز یکی دوروزم طول میکشه که دوباره پری بشی میشه ۲۸که نرمال ترین زمان بین دوره است

2706