2737
2734
عنوان

چگونه خواهر شوهر مهربانی باشیم

533 بازدید | 33 پست

اجتماع خواهر شوهرای عزیز را ب این تاپیک تبریک میگویم...لدفن بگویید چگونه باید با عروس رفتار کنیم.....خدایی نیاین نگین توو زندگی داداشت دخالت نکناااا چون اصن من توو زندگی خودمم دخالت نمیکنم چ برسه ب داداشم و اصن کاریشون ندارم.....کلا رابطه ی خودمونو میگیم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه خواهرشوهرمهربون هستم تودعوای برادرم وهمسرش جانب همسرش رومیگیرم حتی اگه حق بابرادرم باشه 

چه معنی داره مردبخواد که ازگل نازکتربه همسرش بگه   

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2731

خبیث نباشیم

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

حسادت رو بذارید کنار عروس هرچی خرید نرید شمام عین همونو بخرید

و اینکه گاهی اجازه بدید زن و شوهر بعضی وقتا دوتایی برن سفر و همه جا شما باهاشون نرید

من خواهرشوهر نیستم اما یه عروسم ک دلم میخواد اینارو ب خواهرشوهرم بگم

2738

با زن داداشت دوست باش,

من با یکیش دوستم خیییییلییییی صمیمی

یکیش دیگه خیلی پلیده,هیشکی دوسش نداره,اون خودشو کنار کشید,منم خنثی هستم نسبت بهش

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
هر جور دوست داری باخودت رفتار کنن تو با عروستون رفتار کن 

دقیقا همینطوریم...شایددبعضی ازینکه ماماناشون ب عروساشون  کمک میکنن و وسیله میدن حسودی کنن ولی من اصن اینطوری نیستم.خودمم اگه سبزی سرخ میکنم مربا درست میکنم ترشی درست میکنم بهش میدم.....میدونین چرااا چون خواهرشوهر منم اینطوریع وقتی مادرشوهرم بم وسیله میده میبینم ک چقد خوشحال میشه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2706