2703
2553
عنوان

سونوی آنومالی

92 بازدید | 7 پست

سلام من دیروز جواب غربالگری دوم که ۱۶ هفتگی رفته بودم به دکتر نشون دادم خداروشکر سالم بود .۱۸هفتگی سونوی آنومالی برام نوشته ممکنه وقتی غربالگری سالم باشه این خوب نباشه خدای نکرده؟

تا من اینم انجام بدم خیالم راحت میشه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ایشالاکه سالمه عزیزم

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

توی ازمایش غربالگری دوم همون مشکلات مربوط به ژنتیک جنین بررسی میشه ولی تو سونو انومالی کل بدن رو نگاه میکنن حتی تعداد انگشتان و خیلی چیزای دیگه اگه جنین مشکل ژنتیکی نداشته باشه توی سونو هم احتمال مشکل کم میشه 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
بچه هادکترموقع سونونگفت احتمالاجنسیتش چی باشه!!!؟؟؟یه خانمه که بامن بودتوی مطب گفت دکترموقع سونوگفته ...

دکترا خودشون چیزی نمیگن باید بپرسی. اگه هم پرسیدی و چیزی نگفته حتما مشخص نبوده

خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
بچه هادکترموقع سونونگفت احتمالاجنسیتش چی باشه!!!؟؟؟یه خانمه که بامن بودتوی مطب گفت دکترموقع سونوگفته ...

بمنم نگفت 

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

تعیین جنسیت جنین بر اساس سونوگرافی +تفسیر آزمایشات غربالگری در وب سایت زیر توسط کادر پزشکی مربوطه .لطفا از مشاوره با افراد متفرقه و صرفا جهت سرگرمی  و فالگیری خودداری کنید.

2714