2726
عنوان

امروز زن بابا شوهرم زنگ زد....

195 بازدید | 15 پست

مارو برا افطار دعوت کرد بعد من به جای تشکر دوبار پشت سرهم گفتم قبول باشه قبول باشه. اصلا نفهمیدم چی شد لینو گفتم اونم جا خورد انگار خنده اش گرفت. خیلی ناراحتم بچه ها دلداریم بدین😫😫

اشکالی نداره

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بنده خدا تو فامیل ما خیلی ازین سوتیا میده😂 تو عید بجا عیدت مبارک یه بار گفت زیارتتون قبول😂

تو مراسم ختم بجا خدا رحمتش کنه گفته بود مبارک باشه😑😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

حرف نا مربوط نزدی که به خاطرش ناراحت شدی عزیز من

ایشون برای ثواب، دعوت به افطار کرده شما هم جواب دادی 

.

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
حرف نا مربوط نزدی که به خاطرش ناراحت شدی عزیز من ایشون برای ثواب، دعوت به افطار کرده شما هم جواب دا ...

اخه جا خورد چند لحظه سکوت کرد 😫اینم تازه وارد خانواده شوهرم شده. 

2706