2726
عنوان

دستام زشت شدن 😢

599 بازدید | 17 پست

۳۵ سالمه

توی این سالها انقد چاق و لاغر شدم بازوهام شل شل افتاده انقدررررررر بدم میاد. با اینکه لاغرم اما پوستم افتاده هم بازو هم شکمم. همش باید دنبال لباس یا پیراهنهای استیندار باشم. که بازو هامو بپوشونم

بجز عمل جراحی راهی هست از شر پوست خلاص شم؟😢😢😢

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ورژش خیلی خوبه عضلات و سفت میکنه

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
ورزش اوکی میکنه اما مدت طولاتی باید ورزش کنی و حرفه ای

دوس ندارم ورزشوووووو

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ورزش پیلاتس انجام بده عزیزم. اما باید صبور باشی. مطمئن باش اگه منظم انجام بدی عالیه

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
وای چقد دوس داشتم عکس شمارو ببینم بس ک همه تعریفتون کردن 😍

عزیزممممم اونا لطف دارن 

ورزش پیلاتس انجام بده عزیزم. اما باید صبور باشی. مطمئن باش اگه منظم انجام بدی عالیه

پیلاتس چیه

پیلاتس چیه

اسم ی ورزشه عزیزم. بیشتر حرکات کششیه و استقامتیه. چربی سوزی نداره اما سایز کم میکنی و عضلات رو تقویت میکنه. عالیه. 

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
بدن با این ورزش ک عین مردا نمیشه؟ 

نه عزیزم اصلا. عالیه. مهمتر اینکه اگه ی مدت رهاش کنی چاق نمیشی. اکثر ورزشارو اگه رها کنی چاق میشی.

2706