2726

دوستان بعد سقط چه آزمایش هایی برای بارداری مجدد انجام دادین و دلیل سقط چی بود؟؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

آزمایش های مخصوص انعقاد خون و خود ایمنی.حتما پیش یه متخصص سقط برو قبل از اینکه دوباره باردار بشی .دکترای زنان همشون میگن یه سقط طبیعیه از بس واسشون عادی شده ولی تو گوش نکن پیگیر باش

من چشم انتظار یک اتفاقم....نه شاکی م و نه غر میزنم...فقط در سکوت خودم منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش های مخصوص انعقاد خون و خود ایمنی.حتما پیش یه متخصص سقط برو قبل از اینکه دوباره باردار بشی .دک ...

خودم گفتم همه ی آزمایش ها رو بنویس اونم نوشت راست میگی به این دکترا باشع که اصلا واسشون مهم نیست  .من قبل بارداریم هی میگفتم آزمایش بنویسین واسم اونا هم میگفتن چیزیت نیست اگه مشکلی داشتی پریودت نامنظم میشد ولی دیگه اینو همه میدونن پریود های منظم هم میتونن مشکل داشته باشن 

2728
مال من تاپیک اخرم هست با سونو داخلی وپاپ اسمیر

هزینه پاپ اسمیر چقدره و اینکه چقدر طول میکشه تا نتیجه آزمایش رو بدن ؟؟؟دکتر به من گفت ولی ترسیدم نرفتم

چراترسیدی هرشش ماه یبار باید بدی. ازمن ۵۰تومن شد چندروز بعدش جوابش میاد

نمیدونم که کلا از معاینه میترسم سر سقط پدرمو درآوردن هی میومدن معاینه میکردن که رحمم باز شده یا نه .منم کلا سنگ بود هیچ دارویی روم اثر نکرد و دهانه رحمم باز نشد

منم بایدبرم؟؟ چون ی زایمان زودرس شش ماهه داشتم پیش زنان رفتم برام ازمایش وسونو نوشت

من آزمایش ها ی تو رو دیدم تو دادی دیگه فکر کنم چون همشو یجا مینویسن 

منم بایدبرم؟؟ چون ی زایمان زودرس شش ماهه داشتم پیش زنان رفتم برام ازمایش وسونو نوشت

تو چرا اینقدر استرس داری عزیزم

نترس ایشالا که اینبار یه بچه سالم میاد بغلت .واسه من آزمایش تیروئید و غلظت خون و آزمایش ویروسی و قند خون .دختره که ازم خون میکشید میگفت مگه چته که اینقدر آزمایش واست نوشته

یعنی ازمایش منم شامل ازمایشات ایمنی و انعقادی هست؟؟ چون هنوز نشون دکترندادم

آره هست من دیدم .خیالت راحت فکر نکنم آزمایش دیگه باشه که ندادی 

تو چرا اینقدر استرس داری عزیزم نترس ایشالا که اینبار یه بچه سالم میاد بغلت .واسه من آزمایش تیروئید ...

چون سر بچه قبلیم نابود شدم شش ماهه بدنیااومد ۴ماه توبیمارستان بودیم خیلی زجرکشیدم دیگه نمیخوام تکرارشه

چون سر بچه قبلیم نابود شدم شش ماهه بدنیااومد ۴ماه توبیمارستان بودیم خیلی زجرکشیدم دیگه نمیخوام تکرار ...

میدونم خیلی سخته .حالا چرا 4 ماه بیمارستان بودین؟؟؟

2706