2410
2553

سلام دوستان من 30 سالمه و این ماه اولین ماه اقدام به بارداریم هست چون برنامه ریزی داشتم بلافاصله بعد از تموم شدن پری قبلی یک شب در میان نزدیکی داشتم یک هفته قبل موعد کلی علائم از جمله سردرد شدید داشتم و 28 پری لکه دیدم دقیقا دو روز طول کشید و هر روز شاید یک یا دو لک قهوه ای بعدش هم کلا قطع شد الان روز 33 هستم آیا ممکنه باردار باشم ؟؟؟ راستی من دقیقا همون روز که لکه دیدم آزمایش بتا دادم اما متاسفانه منفی شد!!! آیا ممکنه هنوز هورمون hcg در اون حد نبوده باشه که مثبت بشه ...

رستا دختر قشنگم همه دار و ندارم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه بیبی چک داری یکی بزار الان🙄🙄

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اگه بیبی چک داری یکی بزار الان🙄🙄

الان تو محل کارم هستم امکانش نیست اما راستش با اینکه اولین ماه اقدام هستم خیلی دلم میخواد باردار باشم میترسم بی بی چک بزارم منفی بشه

جلوگیری قبلیت با چی بوده؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2714
9 ماهه ازدواج کردم و روش جلوگیریمون طبیعی بود

کلا جلوگیری داشتی پس نگران نباش اگه دوست داری نتیجه رو زود بگیری کیت تخمک گذاری بگیر ببین تخمک گذاری داری و نزدیک تخمک گذاری اقدام کن  شوهرتم تقویت کن اما از من میشنوی زیاد نگران نباش زود باردار میشی راستی ویتامین دی اگه کم باشه زن سخت حامله میشه و یه چیز دیگه فولیک اسید و حتما شبی یدونه بخور انشالله مشکلی نیست

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات
کلا جلوگیری داشتی پس نگران نباش اگه دوست داری نتیجه رو زود بگیری کیت تخمک گذاری بگیر ببین تخمک گذاری ...

مرسی گلم ممنون از راهنماییت