2733
2734
عنوان

من خیلی عصبی میشم 😭😔😔😔

155 بازدید | 12 پست

بعدش زود پشیمون میشم الکیم عصبی نمیشم کسی ب من فشار بیاره منم تحملم خیلی کمه زود عصبی میشم و بدرفتاری میکنم ... با خونواده شوهرمم تو ی ساختمونیم و بخاطر همینم اذیتم

خسته شدم از خودم😭😭😭

دیشبم خواب دیدم یکی رو با عصبانیتم هل دادم و ناخواسته کشتم 😔😔😔

چند بار خواهر شوهرمم رنجوندم با این کارم با اینکه مث خواهرمه 

و خیلی جاهای دیگ 

ی جاریم دارم پسرش هم سن پسرمه باهم دوستن  میذاره خونمون از ظهر تا آخر شب خودشم میره میگرده ... ی بار نشده پسرمو بفرستم خونشون با اینکه پسرم برعکس پسرش خیلی آرومه 

کلی خرابکاری میکنن  منم سرشون داد میزنم حتی پسرمم اونموقه نمیتونم تحمل کنم  کلی پشیمون میشم و تا صبح نمیتونم بخوابم 

چند بار گفتم نفرسته ولی فایده نداره اصن

بدجور بخاطر عصبی شدنم عذاب وجدان میگیرم 😭😭😭😭😭😭😭😭😔

بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪

درمورد جاریت ک حق داری ولی در کل درموارد دیگه باید کتاب بخونی و راه کنترل عصبانیت را یاد بگیری کتاب وضعیت آخر کتاب خوبیه

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشا خیلی  پپه هستی بچشو میگیری اون بره کیف وحال  تو روانی شی بگو کار دارم خستم عصبیم

گفتم اصلن فایده نداره نمیفهمه پسرمم تا ببینه اومده میچسبه بهش ول کن نیس 

2728
درمورد جاریت ک حق داری ولی در کل درموارد دیگه باید کتاب بخونی و راه کنترل عصبانیت را یاد بگیری کتاب ...

مرسی گلم

2738
گریه کنه لوسش نکن اصلا

اره خودمم سعی میکنم ولی اونم نباید بیاره هروز باید این بساطو داشته باشیم اون میندازه و میره 

مرسی عزیزم

اره خودمم سعی میکنم ولی اونم نباید بیاره هروز باید این بساطو داشته باشیم اون میندازه و میره  & ...

بهش رک بگو چرا تعارف داری خودتو دوست داشته باش بگو من امروز جایی میرم چندبار بپیچون میفهمه

عصبانیتت به خاطر اینکه نیمه خالی لیوان رو می بینی خدا رو شکر کن بچت سالمه و یه همبازی داره که مثل معلم بهش خیلی چیزها داره یاد میده الان خیلی از بچه ها از تنهایی دارن بیمار میشن ولی می تونی برنامه ریزی کنی به مادرش بگی فلان ساعتها بیکارم می تونی بیاری دیگه این خجالت نداره راحت بهش بگو یا مثلا امروز اصلا نیارش کار دارم تلفنی بگو

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
بهش رک بگو چرا تعارف داری خودتو دوست داشته باش بگو من امروز جایی میرم چندبار بپیچون میفهمه

بهش علنی گفتم نیار باهم باشن کلی فضولی میکنن خونه رو ب گند میکشن و کلی چیزا ولی اون اصن براش فرقی نداره مهم خودش راحت بشه بره خوش بگذرونه اخه بچش خیلی اذیتش میکنه 

خستم کرد بخدا