2733
2734

آخرین پریودم ۷اردیبهشت بود سابقه یه سقط دارم به خاطره تشکیل نشدن قلب الان خیلی استرس دارم دلم آرو نداره خواب ندارم کسی میدونه هفته چندم میشم کی برم آزمایش

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکت باشه عزیزدلم به خوشی 

الهی خوش قدم باشه نترس ایشالا یه نینی گوگولی آذر ماه تو بغلته به سلامتی 

الان سه هفته اته گلم 

ایشالا این یکی صحیح و سالمه مطمئن باش فقط زیاد حرص نخور همین اول استرس هم نگیر 

انقد اول صبحی انرژی گرفتم بالاخره یه خبر خوب تو نینی سایت دیدیم

مبارررررکه مبارک

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
دو‌هغته بعد از هفتم ماه بعذ

دیر نیست خیلی نگرانم آخه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
مبارکت باشه عزیزدلم به خوشی  الهی خوش قدم باشه نترس ایشالا یه نینی گوگولی آذر ماه تو بغلته به ...

الهی فدای دل مهربونت بشم خیلی خوشحالم خدا میدونه چقدر دعا کردم واسه بارداریم انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

2738

دوستان واسم دعا کنید همیشه دعاتون میکنم از ته دلم که این بار بغلش کنم

نگران نباش منم سقط داشتم و الان شکر خدا همه چیز خوبه ولی تا یطور میشه سریع نگران میشم. ولی فقط و فقط تو کلت به خدا باشه. برو دکتر خودش بهت میگه کی بری‌ واسه سونو. دیگه هفته نه تشکیل شده غصه نخور

الهی فدای دل مهربونت بشم خیلی خوشحالم خدا میدونه چقدر دعا کردم واسه بارداریم انشالله هرچی از خدا میخ ...

الان تو همین لحظه به خاک مادرم قسم از خدا میخوام نینیت سالم باشه 

الهی ک خدا صدای دلمو بشنوه الان خواستم همینه همین الان اینو میخوام 

فقط میتونم بگم فاز مثبتو بگیر و پر انرژی برو جلو 

استرس راه نده بهدخودت تورو خدا ک نینی تپل مپل باشه 

😘😘😘😘😘😍😍😍😍 مباررررررررک لیلیلیلیلیلیییسیی

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
نگران نباش منم سقط داشتم و الان شکر خدا همه چیز خوبه ولی تا یطور میشه سریع نگران میشم. ولی فقط و فقط ...

شماهم مبارکککککه لیلیلیلیلی 🙌🙌🙌

نگران نباش منم سقط داشتم و الان شکر خدا همه چیز خوبه ولی تا یطور میشه سریع نگران میشم. ولی فقط و فقط ...

خداروشکر خدا نی نیتو واست حفظ کنه انشالله صحیح وسالم بیاد بغلت من اطلاعاتم خیلی کمه کسی ام ندارم بپرسم اینجا عضو شدم از شما ها که مثه خواهرمین بپرسم 

2706