1472
1411
عنوان

کمکم میکنید الهی خیر ببینید😢😔

213 بازدید | 22 پست

سـلام

راجع ب پیوند قلب مراحلش اقدامات قبل و بعد و هزینه هاش اطلاعی داره ممنونم کمکم کنین اجرتون با خدا و ب این وقت عزیز و ب حق فرق شکافته ی مولای متقیان همیشه تنتون سالم و دلتون شاد باشه.

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اطلاعی ندارم فقط با ارزوی سلامتی صلوات فرستادم انشاالله تندرست باشید

مرسی عزیزم همچنین❤

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
1436
براتون دعا میکنم عزیزم ولی متاسفانه خبر ندارم❤

ممنونم عزیزم چی از دعا باارزش تر😘

سلام عشقم خوبی؟ حالت چطوره خیلی وقته نیستی نگرانت بودم😞

سـلام عزیزم 

مشکلات زیادی رو پشت سرگذروندم 😢

بی معرفت خصوصی خب پیام میدادی

سـلام عزیزم  مشکلات زیادی رو پشت سرگذروندم 😢 بی معرفت خصوصی خب پیام میدادی

ببخش عزیزم فکر کردم دیگه نیستی تو نی نی سایت

الان امضاتو خوندم یعنی دیگه نی نیت نیست؟😔

و کسی که باید بیاید همیشه دیر می آید...💔
فدات❤❤😘

زنده باشی و سلامت عزیز❤😘😘😘

1447
ببخش عزیزم فکر کردم دیگه نیستی تو نی نی سایت الان امضاتو خوندم یعنی دیگه نی نیت نیست؟😔

ن سقط شد😢😞😔

عرضه نگه داشتنشو نداشتم😕

ن سقط شد😢😞😔 عرضه نگه داشتنشو نداشتم😕

آخی عزیزم😔😔😔خدا به دلت آرامش بده💔

این چه حرفیه عزیزم چه ربطی به عرضه داره!

سنت کمه خیلی وقت داری واسه مامان شدن اصلا ناامید نشو عزیزدلم خدا خیلی بزرگه اونقدر که قابل تصور ما نیست 

و کسی که باید بیاید همیشه دیر می آید...💔
ن سقط شد😢😞😔 عرضه نگه داشتنشو نداشتم😕

یکتا جون😢😢

امشب از امام رضا خواستم نی نیت سالم تو شکمت باشه.بخاطر تو اومدم سایت کلی گشتم تا پیدات کردم

واقعا متاسفم عزیزم.خدابزرگه.توکل کن بهش

الهی تو بساز،تو بسازی قشنگه.....💖💖💖
یکتا جون😢😢 امشب از امام رضا خواستم نی نیت سالم تو شکمت باشه.بخاطر تو اومدم سایت کلی گشتم تا پیدات ...

قربونت برم عزیزدلم 

خیلی وقته ندارمش😭😭😭😭

مرسی ک یادم بودی ابجی گلم ان شاالله خدا بهترینا رو بهت بده

قربونت برم عزیزدلم  خیلی وقته ندارمش😭😭😭😭 مرسی ک یادم بودی ابجی گلم ان شاالله خدا بهترینا ...

خدانکنه عزیزم.حتما حکمتی تو این اتفاق بوده گلم.

از خدا میخوام بهترینارو واست رقم بزنه.

الهی تو بساز،تو بسازی قشنگه.....💖💖💖
1476
خدانکنه عزیزم.حتما حکمتی تو این اتفاق بوده گلم. از خدا میخوام بهترینارو واست رقم بزنه.

مـرسی عزیزدلم😔😘💐💐💐

مـرسی عزیزدلم😔😘💐💐💐

سلام یکتاجون خوبی 

میگم من چتدتاسوال داشتم ازتون اگ بلدی راهنمابیم کن 

من تنگی نفس دردقفسه سینه شدیدوتپش داشتم رفتم دکتراکوکردگفت افتادگی خفیف دریچه میترال داری ک اصلامهم نیس بعدک حالتاموبش گفتم بهم ۲۴ساعت هولترریتم وصل کردک مشخص شد۳۲۴باربطنی ۳۴۶بارهم دهلیزی اریتمی ضریان قلب دارم 

بهم گفت تازیر۲۰۰۰درمان دارویی داره 

میخام بدونم این همه دردقعسه سینه وتنگی نفس هم مربوط ب همین افتادگی واریتمی هست یانه ربط نداره 

خیلی تگرانم گفت اگ بهروسیله تحریک بشه بیشتربشه نارسایی قلبی هم ممکنه پیش بیلد

خلاصه ک خیلی ترسبدم مخصوصاک سابقه ناراحتبای قلبی  توخونوادمون خیلی زیاد

سلام یکتاجون خوبی  میگم من چتدتاسوال داشتم ازتون اگ بلدی راهنمابیم کن  من تنگی نفس دردقف ...

سـلام عزیزدلم ان شاالله ک بلا دور باشه حقیقتش من زیاد نمیدونم اما حالتایی ک گفتی رو زیاد دارم تقریبا هر روز  بهت دکتر دارو برای کنترل اریتمیت مگه نداد عزیزم ی داروهایی هست ک مخصوص اریتمیه من خودم چندین بار هولتر بستم و وقتی یکی از داروهامو دکترم تازه شروع کرده بود واقعا عددا از زمین تا اسمون با هولترای قبلم فرق داشت داروهایی ک بهت داده چیان؟ کجا میشینی؟ اینارو بهم بگو شاید بهتر بتونم کمکت کنم عزیزم

نگران نباش اریتمی واسه قلب سمه بهش ی فشار مضاعف وارد میکنه باید رو خودت خیلی تسلط داشته باشی ک زود بهم نریزی از کوره در نری ناراحت نشی و اینجور چیزا اگه بتونی کنترلش کنی یعنی شکستش دادی من قضیه ام فرق میکنه درکنار مشکل قلبم خونریزیهای شدید و چندتا سقط داشتم ک یهویی همه زحمتای چندین سالمو از بین برد بدنم ب حدی ضعیف شد ک تحمل داروهای خودمم ندارم و میخورمشون دچار مسمومیت میشم برا همین درصدنارساییم افت کرد و شدحال و روز الانم شما ان شاالله هیچیت نمیشه گلم نگران نباش فقط با دارو ان شاالله جواب میگیری فقط تونستی جواب سوالامو بده تا شاید بهتر بتونم کمکت کنم😘😘😘سلامت باشی همیشه 

سـلام عزیزدلم ان شاالله ک بلا دور باشه حقیقتش من زیاد نمیدونم اما حالتایی ک گفتی رو زیاد دارم تقریبا ...

دست گلت دردنکنه ایشالاهم نی نی خوشگل زودی میادتودلت 

هم مشکل قلبت خوب بشه من تهدانم 

دکتری ک میزم متخصص قلب عروق هست دکتدخوبیه ولی متخصص اریتمی نیست 

بهم فقط پروپرانول ۱۰دادک هر۱۲ساعت بخورم اگ سریماه گفت بهترشدی همینوبخوراگ نه بیادوزبیشتربرم عوضش کنم 

بهم گفت استرس وناداحتی نداشته بلش من الن نرارم ولب چنرسال میش خیلی شدیداضظراب داشتم بخاطرمشکل داداشمم همون ناراحتیاالان خودشونشون داده 

1457