2733
2734

اره من داشتم، نه همه چی عادی بود تا افتادم رو لکه بینی و بعدم سقط، البته مال من تو همون ماه اول از بین رفت

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبلش علائم بارداری داشتی؟

نه فقط خیلی خوابالو بودم، الانم که باردارم هیچ علایمی بجز گرما و اشتهای زیاد و احساس سنگینی ندارم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
نه فقط خیلی خوابالو بودم، الانم که باردارم هیچ علایمی بجز گرما و اشتهای زیاد و احساس سنگینی ندارم

شما الان هفته هفتم هستید؟

من هفته پنجم احساس سنگینی داشتم...ولی الان که هفته ۶ هستم هیچ احساسی ندارم...نگرانم که پوچ نباشه!

2738
همه علائم بارداری داشتم ولی متاسفانه نموند برام ولی خداروشکر این بارداریم فعلا داره خوب پیش میره به ...

من تو هفته ۵ احساس سنگینی داشتم ولی الان تو هفته ۶ هیچ احساسی ندارم‌.‌..نگرانم که نکنه پوچ باشه

من تو هفته ۵ احساس سنگینی داشتم ولی الان تو هفته ۶ هیچ احساسی ندارم‌.‌..نگرانم که نکنه پوچ باشه

ن اصلا استرس نداشته باش انشالله یکی دوهفته دیگه صدای قلب کوچولوش هم میری میشنوی

شما الان هفته هفتم هستید؟ من هفته پنجم احساس سنگینی داشتم...ولی الان که هفته ۶ هستم هیچ احساسی ندار ...

منم هفته ششمم، ولی نگران هیچی نباش از الان تا هشت ماه دیگه قراره کلی اتفاق بیفته که بابتش استرس بکشیم پس بهتره الان فقط امیدمون به خدا باشه و مثبت فکر کنیم

واسه منم پوچ بود تو هفته ی شیش ب لک بینی افتادم بعدشم ک دفع شد😔😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2706