2733
2734

منم لایک کنه اگه کسی میدونه اخه منم این کوفتی رو دارم.کیستو میگم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

سلام خانمی.اتفاقی دیدم یکی تامیک زده که از روز پنج پری تا شروع پری بعدی اندازه ی کف دست خوردن کلم بروکلی به صورت خام یا پخته کیست رو برطرف میکنه.که البته اگه کم کاریی تیرویید داری نباید بخوری.من امتحان میکنم.توکل برخدا

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی.اتفاقی دیدم یکی تامیک زده که از روز پنج پری تا شروع پری بعدی اندازه ی کف دست خوردن کلم بر ...

ممنونم . من فعلا رازیانه و بو مادران رو امتحان میکنم . لطفا از نتیجه کلم بروکلی مطلعم کنید 

2728