2726
عنوان

شوهر خواب آلو و بی حوصله من

12649 بازدید | 23 پست
سلام دوستان
من نزدیک سه ساله عروسی کردم.قبل عروسی شوشو بدون اینکه من ازش بپرسم گفت انرژیم خیلی زیاده الم و بلم.از همون شب بعد از عروسی وقتی داشتیم میرفتیم مسافرت شوشو راحت تو اتوبوس گرفت خوابید و من یه عالمه غصه که چجوری میتونی اینقدر بی تفاوت بخوابه آخه ما عقد و نامزدی و ...نداشتیم البته یه مدت خواستگاری واسه شناخت طول کشید...روزهای اول زندگیمونم اصلا یادم نمیاد چیز جالبی چون همش شوشو خان از سرکار که میومد میخواست بخوابه....و تا بیدارش نمیکردی پا نمیشد تازه خواب و بیداریشم چندان تفاوتی نداره.یک عضو خنثی است.سنش 27ساله و من 25...فک کنین وقتی زن و شوهرای جوون رو میبینم با یه عالمه شور و هیجان حسرت میخورم.اینقدر شوشو اینجوری کرده که منم دارم میشم مثل خودش.من قبل از ازدواج خیلی فعال بودم پر جنب و جوش ولی فک میکنم افسردگی گرفتم.هزار بار با هر زبونی بگین با هر عملی بگین بهش خواستمو مستقیم غیر مستقیم گفتم ولی مثل اینکه ذاتش اینجوریه.....بابا بزرگ من بیشتر از اون فعالیت داره
شوشو تنها فعالیتش کارش تو ادارست.وقتی باهاش حرف میزنی یا یکی میاد خونمون خیلی کم حرفه...یعنی به زور یه جوابی میده.حرف میزنی انگار نه انگار...پیش خودم میگم اینه همدم و مونس من....همش بای دنبال یکی از خانوما بگردم واسه حرف زدن....من پرحرف نیستم ولی روزا شاید یه ساعتم به قول معروف گپ زنی نباشه....از صبح تا بعدازظهر من خونم و اون سرکار...بعد میخوابه...بعدم که بیداره یا میخواد لم بده یا دراز بکشه نه حرفی نه شوری نه هیجانی...البته خدا رو شکر میکنم زندگیم خوبه ها....دلیل ناشکری نیست....درد دل بود.شما همسراتون چجورین؟راهکاری دارین؟
خدایا...خدایا دوست دارم
الهی فدات شم بازم خوبه شوشوتو هر روز میبینی پس من چی بگم که دو روز یکبار میبینمش تازه به قول شما وقتی هم میاد از خستگی خوابه میدونی عزیزم باید کاری کنی که خونه براش هیجان اور باشه تا کمتر بخوابه سعی کنی الکی ازش سوال بپرسی تا مجبور بشه جواب بده
عزیزم مردای اینجوری از مجردیشون هم همینجوری بی حوصله بودن احتمالا اصلا فکر نکن که به خاطر تو هست یا محیط خونه شخصیتشون همینه............مثل مردایی که همش دنبال بهونه و جار و جنجال هستن اینم یه مدلشه......موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ممکنه کم خونی باشه....فقر آهن باعث خستگی و خواب آلودگی می شه....نوع کارشون هم مهمه...شاید خیلی خسته می شن....صبح زود بیدار می شن....بعد هم توی این ترافیک و سرب و آلودگی.....ببین عزیزم اگه هیچ کدوم اینا هم نباشه شاید ذاتا این طوری باشن....یه ذره صحبت کن و علت رو جویا شو....شاید از کارشون راضی نیستند؟.....همسر منم در طول هفته کارش خیلی سنگینه صبح ساعت 6 بیداره و شب که می رسه خونه ساعت تقریبا هشت یا نه هست...به محض اینکه نماز بخونه و شام بخوره ....دراز می کشه و کم کم خوابش می بره....ولی مثلا فوتبال دوست داره اگه بازی های مهمی داشته باشه بیدار می مونه.....یا مثلا اگه راجع به تحلیل های اقتصادی ازش سوال بپرسم کلی برام حرف می زنه و سر حال می شه....بستگی به روحیه شوهرت داره....روز های تعطیل هم همین طوره؟؟
salam ,mamoolan aghaioon kheili khoshkhaban ,makhsoosan vaghti az sare kar mian,va inke shoharet hata ba mehmoona ham kam harf mizane ehtemalan shakhsiate daroongera dare ,baziha injoori hastan,sai kon to mohite khoone ra hajan avar koni masalan marasem tavalod va salgarde ezedevaj begiri ,mosaferat berin,hamintor khodeto sargarm kon kelase varzesh boro ya har chi ke doost dari,ke to ham too khoone khaste nashi,rasti hatman azemaiesh thyroid va kam khooni bara shoharet bede.chon kam kari thyroid baese khabaloodegi mishe.movafagh bashi
سلام دوستان .به نظر من بهشون مستقیم بگید که از صبح منتظر بودید که بیادو باهاش دردودل کنید یا گپ بزنید.شاید چند باری لازم باشه این کارو تکرار کنید اما بالا خره جواب میده تا می ره بخوابه شما هم برید کنارشو سر به سرش بذارید خیلی موثره.موفق باشید
شوهر منم ذاتا همینجوریه
البته آدم فعالیه تو محیط کاری ولی به خونه که می رسه دوست داره به قول خودش استراحت کنه و تی وی ببینه
منم انقدر روش کار کردم الان بعد سه سال یه کم فقط یه کم بهتر شده
کلا ذاتش اینجوریه منم با این قضیه کنار اومدم
سعی می کنم روابطم رو با خانوادم و دوستام بیشتر کنم تا این خلا رو پر کنم
اونم همین که می بینه من سرگرمم راضیه
اینجوری برا جفتمون بهتره
هر کسی روحیه اش یه جوره
چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....
sho sho manam injoorie age nini nadarin yeki biarin yek meghdar zendegitoon behtar mishe yani aghalan ba karaye bache saret band mishe o fekr nemikoni o ghose nemikhori
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
ببین شوهر منم این طوریه یعنی گویا از مجردیش همینطوری بوده خوابو دوست داره منم دوست دارم خوابیدنو ولی خوب به وقتش تفریح و مهمونیم دوست دارم راستش دوران عقد خیلی خوب بود ولی بعد از عروسیمون خواب الو و بیحوصله شد البته کارشم سنگینه ها ولی خوب خیلی هستند کارشون سنگین تره ولی واسه خونوادشون هم وقت می ذارن
شوهرم الان دوساله خیلیییییی بهتر شده اونم بیشتر به خاطر نی نی مون که وقتی می بینه حوصله پسرمون سر رفته یه کم استراحت می کنه و بعدش میریم بیرون و همینکه یه سالیه دچار افسردگی خفیف هم شده و همین باعث شده انقدر من و خونوادش گفتیم که فهمیده خوابیدن و تو خونه زیاد موندن آدمو مریض می کنه

حتی چند وقت پیش یه اتفاق عجیبم افتاد شوهرم بعد از سالها با من اومد خرید شال و مانتو!!! یعنی نسبت به اون اوایل خیلی بهتر شده
پریا جون دوست خوبم سخته اینجوری.درک میکنم ولی خوب خدا رو شکر زندگیامون خوبه....انشاءالله خدا بهت کمک کنه و زودی نی نی بیاد تو دلت.یکم بخاطر نی نی نداشتنم هست که خونه هامون سوت و کوره و گیر میدیم به شوشو ها و همه شادی ها رو از اونا میخوایم ههههه
2706